Youtube Instagram

Duši all käimine

RAVAK Cleaner

RAVAK Cleaner

Tõhus ja säästev sanitaartehnika hooldus. Parim tootjapoolne hoolitsus.

Sari

Suur osa tavalisi desinfitseerimis- ja puhastusvahendeid sisaldab kloori või muid agressiivseid aineid, mis võivad teie vannitoa sanitaartehnikat pöördumatult kahjustada. Seetõttu on firma RAVAK töötanud välja oma vannitubade puhastusvahendid, mille tõhusust katsetatakse regulaarselt ning mille toimivusele ja kahjutusele annab firma täieliku garantii. Vältige järeleproovimata puhastusvahendite kasutamist oma vannitoas!

Meie dušikabiinid, uksed ja vanniseinad ning klaastäidisega uksed on varustatud unikaalse klaaspinna kaitsekihiga RAVAK AntiCalc®, mis kantakse klaasile juba tootmise käigus ning mis takistab mustuse ja veest pärinevate sadestiste ladestumist. Veetilgad ei kuiva selle peal ära, vaid voolavad alla. Kaitsekiht talub täielikult ka levinud akna- ja klaasipuhastusvahendeid, kuid seda tuleb regulaarselt hooldada. Soovitame kaitsekihti uuendada vahendiga RAVAK AntiCalc Conditioner üks kord kahe kuni kuue kuu jooksul, sõltuvalt kasutamise sagedusest ja vee karedusest.

Sadestiste ja mustuse eemaldamiseks sanitaartehnikalt ja keraamilistelt plaatidelt on mõeldud vahend RAVAK Cleaner. Katlakivi ning teiste segistite ja kroomitud pindade välimust ja toimivust rikkuvate sadestiste eemaldamiseks oleme teie jaoks välja töötanud uudistoote RAVAK Cleaner Chrome. Vesimassaažisüsteemide hooldamiseks pakume suurepäraste desinfitseerivate omadustega toodet RAVAK Desinfectant. Kõige suurema vannide, dušialuste ja kraanikausside sifoonidesse kogunenud mustuse tõhusaks lahustamiseks on mõeldud vahend RAVAK TurboCleaner.

Puhastusvahendid RAVAK

Tõhusalt ja ohutult

Puhastavad vannituba säästvalt ega ohusta mitmesuguseid materjale, mida valesti valitud puhastusvahend võiks pöördumatult kahjustada. Meie puhastusvahendite toimet katsetatakse regulaarselt ning me anname nende toimivusele ja kahjustusele täieliku garantii.


Puhastusvahendid RAVAK

Professionaalidelt

Lisaks kvaliteetsele dušikabiinile või -alusele võite kogenud tootjalt saada ka professionaalsed puhastusvahendid.


Puhastusvahendid RAVAK

Hoolitsus vannitoa sisseseade iga osa eest

Firma RAVAK puhastusvahendite sortimendis on lai valik tooteid, millest igaühel on oma konkreetne kasutusala. Nii ei juhtu teil kunagi seda, et te kahjustaksite vannitoa kogu sisseseadel ühe ja sama toote kasutamisega pöördumatult sisseseade kõige õrnemaid osi.

Tehnilised andmed

  • maht: 500 ml
  • otstarve: rasva ja katlakivi vastu
  • kasutus: Kasutage ilma piiranguteta igapäevase koristuse käigus

RAVAK Cleaner on ette nähtud eelkõige akrüülvannide, dušialuste ja dušinurkade vitraažide, aga ka segistite, vannitoamööbli ja keraamilise plaadi hoolduseks.

Enne kasutamist lugege alati läbi pakendil olevad andmed ja toote infoleht.

Hinnakiri / osta

Product code Description Price inclusive VAT
X01101 Puhastusvahend RAVAK CLEANER (500 ml) 7,49

ALLALAADIMISED