Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Sanitaarsilikon RAVAK Professional

Silikoonhermeetik RAVAK Professional

On välja töötatud vannitoaseadmete spetsialistide poolt. Ühendab ideaalselt erinevaid materjale, mida kasutatakse dušinurkade ja vannide tootmisel (klaas, akrüül, ekstrudeeritud polüstüreenvaht, alumiinium, lakk jne).

Sari Mounting accessories

Mis tahes dušikabiini või -aluse eduka paigaldamise peamine tingimus on selle puhas ja täpne montaaž ning kõigi kokkupuutepindade tihendamine ja katmine. Ebaõnnestunud viimistlus võib teil ära rikkuda märkimisväärse rahalise investeeringu. Kasutage ära kogemusi, mida on rakendatud firma RAVAK just selleks otstarbeks mõeldud professionaalsete toodete juures.

Professionaalidelt
Dušikabiinide ja -aluste paigaldamiseks mõeldud toodete arendamisega tegelevad firma RAVAK professionaalid, kes tunnevad hästi kõiki nende töödega seotud libastumisvõimalusi.

Kõigile
RAVAK tuleb vastu kõigile, kes teevad osa töid ise ära. Just neile on mõeldud montaažikomplektid, mis sisaldavad kõike vajalikku.

Selgelt kättesaadav
Te teate alati, kelle poole pöörduda. Piisab, kui võtate meiega ühendust.

Tehnilised andmed

  • maht: 310 ml
  • värv: valge, läbipaistev

Silokoonhermeetik RAVAK Professional ühendab ideaalselt erinevaid dušinurkade, -aluste ja vannide tootmisel ja paigaldamisel kasutatavaid materjale (klaas, akrüül (PMMA), ekstrudeeritud polüstüreenvaht, alumiinium, lakk ja mitmesugused viimistlusmaterjalid). Silikoonhermeetiku RAVAK Professional kasutamine on Teie dušinurga, -aluse või vanni kvaliteetse hermetiseerimise põhieelduseks. Dušialuse nõuetekohaseks montaažiks ja hermetiseerimiseks on tarvis tervet tuubi silikoonhermeetikut mahuga 310 ml.

2-aastane garantii

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01200 --- Silikoon valge RAVAK PROFESSIONAL (310 ml) 10,99
X01201 Silikoon värvitu RAVAK PROFESSIONAL (310 ml) 10,99

Lisatarvikud