Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Riiul Slim S

Riiul Slim S

Riiul Slim S kujutab endast disainielementi moodsa vannitoa jaoks. See sobib hoiupinnaks dušinurka, vanni kohale, kraanikausi juurde jne. Mitme toote kombineerimisega loote mõjuva komplekti lisahoiupinnaga kõige jaoks, mis peab vannituppa ära mahtuma.

Sari

Luksuslikud ja mitmeotstarbelised

Seinariiulid Slim kujutavad endast disainielementi moodsa vannitoa jaoks. Mustad ja satiinviimistlusega riiulid on silmatorkava kroomitud esipaneeliga. Nii võimaldavad need saavutada vannitoas täiusliku kooskõla segistite ja muu sisustusega. Sirged ja nurgariiulid sobivad hoiupinnaks dušinurka, vanni kohale, kraanikausi juurde jne.

Koupelnové poličky Slim

Professionaalne tootmisprotsess

Valmistatud väga kvaliteetsetest metallidest. Riiuli tasane pind on perforeeritud nii, et vesi ei jääks selle peale, kuid sellele vaatamata tagab see esemetele stabiilsuse.


Koupelnové poličky Slim

Mitmekesisus

Mitme toote paigutamisega üksteise kohale loote mõjuva komplekti lisahoiupinnaga kõige jaoks, mis peab vannituppa ära mahtuma.


Koupelnové poličky Slim

Praktilised nagid

Sirgel riiulil on mõlemal küljel välja lõigatud praktiline nagi pesukinda riputamiseks. Riiuli keskele on kinnitatud alumine nagi, mille külge võib riputada ka raskemaid esemeid, näiteks fööni. Nurgariiulil on alumisi nagisid kolm.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed: 278 x 103 x 22 mm
  • materjal: anodeeritud alumiinium ja kroomitud messing
  • värvitoon: must/kroom, satiin/kroom, must/must, valge/valge
  • paigaldusviis: puurimisega
  • garantii: 5 aastat

Riiuli tasane pind on perforeeritud nii, et vesi ei jääks selle peale, kuid sellele vaatamata tagab see esemetele stabiilsuse. Riiuli külgedel on praktilised nagid pesukinda või rätiku riputamiseks. Riiuli keskele on kinnitatud alumine nagi, mille külge võib riputada ka raskemaid esemeid, näiteks pardli. Kahe ja enama toote kombineerimisega loote lisahoiupinnaga efektse komplekti. Soovitame kombineerida nurgariiuliga Slim C.
Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Paigaldamine kahe tüübliga. Kruvide samm on 200 mm.

5-aastane garantiiRavak Cleaner Chrome
Riiul Slim S

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X07P575 278 x 103 x 22 mm Riiul Slim S, must/kroom 70,00
X07P577 Riiul Slim S, satiin/kroom 79,00
X07P649 Riiul Slim S, must/must 79,00
X07P651 Riiul Slim S, valge/valge 59,00