Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Sanitaarne määre

Santehnika teflonmääre

On välja töötatud vannitoaseadmete spetsialistide poolt. On ette nähtud kasutamiseks kodustes tingimustes, sh vannitoas. Kõrgekvaliteediline ja tõhus.

Sari Mounting accessories

Mis tahes dušikabiini või -aluse eduka paigaldamise peamine tingimus on selle puhas ja täpne montaaž ning kõigi kokkupuutepindade tihendamine ja katmine. Ebaõnnestunud viimistlus võib teil ära rikkuda märkimisväärse rahalise investeeringu. Kasutage ära kogemusi, mida on rakendatud firma RAVAK just selleks otstarbeks mõeldud professionaalsete toodete juures.

Professionaalidelt
Dušikabiinide ja -aluste paigaldamiseks mõeldud toodete arendamisega tegelevad firma RAVAK professionaalid, kes tunnevad hästi kõiki nende töödega seotud libastumisvõimalusi.

Kõigile
RAVAK tuleb vastu kõigile, kes teevad osa töid ise ära. Just neile on mõeldud montaažikomplektid, mis sisaldavad kõike vajalikku.

Selgelt kättesaadav
Te teate alati, kelle poole pöörduda. Piisab, kui võtate meiega ühendust.

Tehnilised andmed

  • maht: 30 ml
  • värv: läbipaistev

Teflonmääre RAVAK on veekindel ja äärmiselt tõhus ka väikese koguse pealekandmisel. Kasutatakse dušinurkade käiguosade ja hingede, samuti uste ja vanniseinte ning segistite tööorganite ja liikuvate osade, lukkude ja uksekäepidemete määrimiseks.

Enne kasutamist lugege alati läbi pakendil olevad andmed ja toote infoleht.

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01104 Teflonmääre RAVAK (30 ml) 6,49

ALLALAADIMISED

Lisatarvikud