Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

SD Chrome II 1200 - kapp topeltvalamu alla

Topeltvalamukapp SD Chrome II 1200

Kapi sisemise ruumi praktiline konstruktsioon aitab hoida korda sellesse paigutatud asjade hulgas. Topeltvalamut saavad korraga kasutada kaks inimest, kapp mahutab kogu vajaliku kosmeetika ja vannitoatarbed. Kapil on kaks kõrget sahtlit (40 cm).

Sari Chrome

Läbitöötatud stiil

Vannitoakapid ja -peeglid Chrome on disainer projekteerinud nii, et nad sobiksid samanimelise sarja valamute kõikide mõõtude ja tüüpidega. Ühendavaks elemendiks jääb puhas stiil ja kasutatavate materjalide kompromissitu kvaliteet.

Vannitoamööbel Chrome

Erinevad mõõdud

Chrome kappide sortimendis on mitmeid tooteid: suured valamukapid topeltvalamule, kolmes erinevas mõõdus kapid klassikalise valamu alla ja ruumisäästlikud kapid minivalamutele, mis on mõeldud eelkõige WCsse paigaldamiseks. Chrome teenib Teid kõikjal, kus vajate puhtust ja korda.


Vannitoamööbel Chrome

Professionaalne töötlus

Chrome valamukapid ja küljesahtlid on valmistatud hoolikalt töödeldud materjalist, mistõttu on need kasutatavad kõrge niiskusega ruumides – vannitubades. Kapid on varustatud kõrgekvaliteediliste metallelementidega. Kõikidel kappidel on praktiline sisemuse konstruktsioon, mis sobib kõikide vannitoatarvete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Chrome

Teostuse kaks lahendust

Kuna Chrome sarjas on esindatud kaks erinevat valamute disaini (keraamilised/valatud marmorist), peavad valamukapid nendega ideaalselt sobima. Teil on võimalus valida minimalistlike ümardatud servadega kappide või sirgete joontega kappide hulgast, mida pehmendab kogu sarjale iseloomulik poolkaar.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 120 x 49 x 47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: läikega valge
  • sahtli värvitoon: läikega valge
  • käepide: kroom, must, valge
  • garantii: 5 aastat

Kapil on kaks kõrget sahtlit mitmesuguste esemete hoidmiseks, kõrgus 40 cm. Kapi paremal pool on siseehitatud väljatõmmatav sahtel, vasakul pool – kõrge, 40 cm sahtel esemete paigutamiseks. On olemas avad madala sahtli täiendavaks paigaldamiseks; sahtli saab osta eraldi või vabalt paigutada olemasolevat paremalt poolt vasakule. Uste värv: läikiv valge, korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Korpus tarnitakse kokkupandud kujul kaasa arvatud montaažikomplekt (poldid, hinged, katted) ja käepidemed. Valamukapp paigaldatakse seinale, jalgade kasutamine ei ole võimalik.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
SD Chrome II 1200 - kapp topeltvalamu alla

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001775 1200 x 490 x 470 Kahene valamualune kapp SD 1200 Chrome II valge, käepide 152 mm kroom 699,00
X000001747 Kahene valamualune kapp SD 1200 Chrome II valge, käepide 152 mm must 699,00
X000001779 Kahene valamualune kapp SD 1200 Chrome II valge, käepide 152 mm valge 699,00

ALLALAADIMISED