Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

SD Classic II 1300 – kapp topeltvalamule

Topeltvalamukapp SD Classic II 1300

Praktiline kapp on mõeldud topeltvalamu Classic II jaoks. Kapil on kaks kõrget sahtlit (40 cm). Parempoolses osas on integreeritud teine sahtel väikeste asjade jaoks. Disain peegeldab kogu Classic II kontseptsiooni praktilisuse ja minimalismi põhiideed.

Sari Classic II


Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic II vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Koupelnový nábytek Classic II

Palju erinevaid suurusi

Classic II sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Koupelnový nábytek Classic II

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic II kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.

Koupelnový nábytek Classic II

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic II sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse kahes värvilahenduses: valge/valge ja valge/hall.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 130 x 45 x 47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • värvi: valge/valge, valge/hall
  • garantii: 5 aastat

Kapp SD Classic II 1300 on mõeldud topeltvalamu Classic II 1300 jaoks. Seal on kaks kõrget 40 cm kõrgust sahtlit. Kapi paremas osas on integreeritud madal sahtel. Korpus tarnitakse kokkupanduna koos paigalduskomplektiga (kruvid, hinged, kaaned). Kapp paigaldatakse otse seinale, jalgu kasutada ei saa.
Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini harmoonia saamiseks soovitame valamualuse kappi kombineerida teiste Classic II seeria toodetega.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
SD Classic II 1300 – kapp topeltvalamule

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001482 1300x450x470 mm Valamualune kapp SD 1300 Classic II valge/valge 799,00
X000001483 Valamualune kapp SD 1300 Classic II valge/hall 799,00

ALLALAADIMISED