Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

SD Classic II 400 – kapp väikese valamu alla

Minivalamukapp SD Classic II 400

Kaasaegne lahendus ka lihtsale kraanikaussile. Uksel on ergonoomiline väljalõige, mis toimib käepidemena. Garderoobis on reguleeritava kõrgusega riiul. Kaks värvivalikut. Disain peegeldab kogu Classic II kontseptsiooni praktilisuse ja minimalismi põhiideed.

Sari Classic II


Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic II vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Koupelnový nábytek Classic II

Palju erinevaid suurusi

Classic II sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Koupelnový nábytek Classic II

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic II kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.

Koupelnový nábytek Classic II

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic II sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse kahes värvilahenduses: valge/valge ja valge/hall.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 40 x 22 x 50 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • värvi: läikega valge
  • garantii: 5 aastat

SD Classic II 400 valamukapp on varustatud reguleeritava kõrgusega riiuliga. Saab avada vasakule või paremale. Kvaliteetsed hinged tagavad ukse aeglase sulgumise. Tarnitakse kokkupanduna. Tootepakett sisaldab paigalduskomplekti (kruvid, hinged, kaaned). Kapp on paigaldatav seinale.
Vannitoa terviklahenduse ja kooskõlastatud disaini saavutamiseks on soovitatav kombineerida minivalamu alune kapp teiste Classic II kontseptsiooni toodetega.

5-aastane garantiiKontseptsioonL/R variantNiiskusevastane impregneerimine
SD Classic II 400 – kapp väikese valamu alla

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001484 400x220x500 mm Valamualuse kapi SD 400 Classic II L valge 169,00
X000001486 Valamualuse kapi SD 400 Classic II R valge 169,00

ALLALAADIMISED