Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Segistid Chrome II

Ovaalsete vormide meeldiv dünaamika

Chrome II segisti peegeldab vannitoa disaini praeguseid suundumusi. Need tulid disainer Kryštof Nosáli ideest. Saadaval segistid vanni, kraanikaussi, duši ja bidee jaoks.

Vodovodné batérie Chrome II

Arukas lähenemine uurimistööle

BeCool funktsiooniga segistid säästavad sooja vee kulusid ja seega ka energiat. Kuidas? Segisti hoova liikumine algab keskmisest asendist ja sealt voolab ainult külm vesi. Tava segisti kasutamisel seguneb kuum vesi selles asendis juba külma veega. Ja sageli asjatult. See ei tule isegi pärast lühikest käteloputust torust välja.
BeCool süsteem garanteerib, et vesi hakkab soojenema alles siis, kui seda vaja on. Pöörates kangi vasakule, säästate raha ja meie planeeti.

Vodovodné batérie Chrome IINutikas lahendus mitte ainult vannituppa

Vannitoa segistil on spetsiaalne lüliti. Kui hoob on üles tõstetud, lülitub dušš sisse. Tila kallutades lülitub see sisse ja käivitab veevoolu vanni. Seda võib kasutada ka duši all – tila ei võta ruumi ja suudab vajadusel ämbri lihtsalt täita.


Vodovodné batérie Chrome II

Must või läikiv kroom?

Kombineeri vannitoa elemente kasutades värve ja detaile. Valige värvitud segisti versioon - kroom või mattmust. Valikus ka segistiga samas toonis aksessuaarid.