Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Segistid Eleganta

Saadaval viies värvitoonis

Delikaatsuse ja elegantsi puudutus

Asjakohane, loomulik, graatsiline. Eleganta on meisterlikkuse ja Itaalia disaini kombinatsioon. Elegantsus on ilu, mis tuleneb tasakaalust. Seda on näha igas detailis. Vee vool vastab metalli stabiilsusele, samas kui õrn ümardus on seotud keha tugevusega. Tugev juhthoob süvistatava aeraatoriga. See on Eleganta sarja harmoonia.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Milline on teile sobivaim?

Ainult sinust sõltub, kas eksklusiivne värv muutub vannitoa elemendiks. Tänu segistile saate interjööri muljet täielikult muuta. Valige värv, mis muudab teie vannitoa silmapaistvaks.
Espirit segisteid saad valida mitme erineva disainiga: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Arukas lähenemine uurimistööle

BeCool funktsiooniga segistid säästavad sooja vee kulusid ja seega ka energiat. Kuidas? Segisti hoova liikumine algab keskmisest asendist ja sealt voolab ainult külm vesi. Tava segisti kasutamisel seguneb kuum vesi selles asendis juba külma veega. Ja sageli asjatult. See ei tule isegi pärast lühikest käteloputust torust välja.
BeCool süsteem garanteerib, et vesi hakkab soojenema alles siis, kui seda vaja on. Pöörates kangi vasakule, säästate raha ja meie planeeti.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Sametine valge värv

Puudutage ja tunnetage erinevust. See pole ainult valge. White Velvet versioon üllatab teid oma sametise pinnaga. Segisti välimust ei kahjusta veepiisad ega katlakivi, kuna need ei ole nähtavad. See segisti püsib ilusana aastaid ega kaota oma ilu. See on mõeldud kõigile, kellele meeldib esteetiline lihtsus.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Kaasaegna aeraator

Segisti sees on geniaalne EcoFlow funktsiooniga aeraator. Vee vooluhulk on piiratud 5 l minutis ja õhuga rikastatud. Tõenäoliselt ei pane te seda tähelegi, kuid see mõjutab teie veetarbimist, mis on väiksem kui tavalise segisti puhul.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Muster teie seinale

Minimalistlike lahenduste armastajatele on Espirit sari täis õrnaid seinasegisteid, nii valamu, duši kui vanni jaoks.