Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Segistid Puri

Lihtsate vormide selge keel

Disainer Krystof Nosali uue tootesarja segistite põhielemendiks on ümmargune torukujuline profiil. Kõigi liigsete joonte eemaldamisega oleme saavutanud täiuslikult tasakaalustatud kuju, mis sobib vannitoa kogu sisustusega. Täpselt see, mida Teie vannituba vajab, ja ei mingeid tähtsusetuid detaile!

Vodovodní baterie Puri

Kooskõla iga stiiliga

Segisti Puri minimalistlik disain ja ümardatud jooned sobivad iga moodsa kraanikausiga. Plaadile paigaldatud valamu juures asetsevad segistid ning ka kõrgemad segistid on disainitud mugavaks pesemiseks klassikalistes kraanikaussides.


Vodovodní baterie Puri

Murranguline lahendus

See vannisegisti on ainulaadne uudis turul! Eemaldasime segisti korpuselt visuaalselt segava ümberlüliti. Segisti sees asuv spetsiaalne kassett võimaldab veevoolu hõlpsalt vanni/dušši ümber lülitada ning sooja ja külma vett saab reguleerida segisti lihtsa liigutamisega vasakule või paremale.


Vodovodní baterie Puri

Täiuslikkuseni viimistletud

Need üheksa veesegisti mudelit on esteetiliselt ja funktsionaalselt täiuslikkuseni viimistletud. Tänu üksikute komponentide parimale kvaliteedile saavutame erakordseid tulemusi. Anname kõigile Puri segistitele viieaastase garantii.

Auhinnad:
Auhinnad: