Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Duši seinasegisti Classic 150 mm

Duši seinasegisti 150 mm

Valige stiilne duši seinasegisti! Elegantsed Classic segistid ei võta dušikabiinis lisaruumi ja tänu pikendatud käepidemele on duši all käimine veelgi mugavam.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: 150 mm
  • kassett (läbimõõt, materjal): 25 mm, keraamika
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile RAVAKi dušinurkadele

Vannitoa disaini ühtluse tagamiseks soovitame segistit Classic kombineerida teiste Classic sarja toodetega. Segisti välispinna puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMove
Duši seinasegisti Classic 150 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070084 CL 032.00/150 seina dušisegisti 79,00