Youtube Instagram

Segistid

Seinapealne vanni termostaatsegisti Termo 300

Seinapealne vanni termostaatsegisti Termo 300

TE 023.00 Vee püsiva temperatuuri tagamiseks. Tasakaalustab hetkega vee surve ja temperatuuri kõikumised torustikus ning tagab nii, et vesi on alati just teie määratud temperatuuriga. Kes on kord termostaatsegistit proovinud, ei soovi enam teistsugust

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab hoida püsivat veetemperatuuri isegi surve kõikumisel, seega saate alati just sellise veetemperatuuri, mida vajate. Selleks piisab, kui pöörate vastavat regulaatorit.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Blokeerimisnupp termostaadi peal takistab kuumema kui 38° C vee iseeneslikku sisselülitumist. Blokeerimisnupu käsitsemine nõuab lastelt keeruliste liigutuste sooritamist, seetõttu on põetuse oht välistatud.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • segisti ühenduste vahekaugus: 150 mm
  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline; termostaat vee temperatuuri reguleerimiseks
  • kassett (läbimõõt, materjal): temperatuuriregulaator vasakul – CoolFeel
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile RAVAKi vannidele vee püsiva temperatuuri tagamiseks vanni täitmisel ja vannis duši võtmisel

Duši termostaatsegistit saab kombineerida RAVAKi teiste toodetega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiTorutelgede vahe 150 mmRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestCoolFeelSäästlikkusMetallpinnad
Seinapealne vanni termostaatsegisti Termo 300

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070097 TE 023.00/150 Seinapealne vanni termostaatsegisti Termo 300 ilma komplektita, 150 mm 225,00