Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Thermostatic wall-mounted shower tap TE 072.00/150

Termostaatsegisti dušile 150 mm

TE 072.00 Püsiv veetemperatuur. Suudab säilitada püsivat veetemperatuuri isegi järskude survemuutuste korral veetorudes – seega saate just sellise temperatuuriga vee, nagu Te vajate. Kes on korra proovinud termostaatsegistit, ei suuda sellest enam iialgi loobuda.

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab vähendada vee surve ja temperatuuri kõikumist torustikus ning tagab nii, et dušist tulev vesi on alati just teie määratud temperatuuriga ning seda võimalikult kiiresti pärast kraani keeramist.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Termostaadi turvanupp takistab soojema kui 38 °C vee voolama panemist. Turvanuppu on väikestel lastel raske vajutada, mistõttu see väldib veega kõrvetamise ohtu.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • segisti telgedevaheline mõõt: 150 mm
  • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: Kõikidele RAVAK dušinurkadele – püsiva veetemperatuuri hoidmiseks dušis

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegistit on võimalik kombineerida teiste RAVAK toodetega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkus
Thermostatic wall-mounted shower tap TE 072.00/150

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070051 TE 072.00/150 seinale kinnitusega termostaadiga dušisegisti 169,00