Youtube Instagram

Segistid

Thermostatic wall-mounted shower tap TE 072.00/150

Termostaatsegisti dušile 150 mm

TE 072.00 Püsiv veetemperatuur. Suudab säilitada püsivat veetemperatuuri isegi järskude survemuutuste korral veetorudes – seega saate just sellise temperatuuriga vee, nagu Te vajate. Kes on korra proovinud termostaatsegistit, ei suuda sellest enam iialgi loobuda.

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab hoida püsivat veetemperatuuri isegi surve kõikumisel, seega saate alati just sellise veetemperatuuri, mida vajate. Selleks piisab, kui pöörate vastavat regulaatorit.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Blokeerimisnupp termostaadi peal takistab kuumema kui 38° C vee iseeneslikku sisselülitumist. Blokeerimisnupu käsitsemine nõuab lastelt keeruliste liigutuste sooritamist, seetõttu on põetuse oht välistatud.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • segisti telgedevaheline mõõt: 150 mm
  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline; termostaadiga veetemperatuuri reguleerimiseks
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: Kõikidele RAVAK dušinurkadele – püsiva veetemperatuuri hoidmiseks dušis

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegistit on võimalik kombineerida teiste RAVAK toodetega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiTorutelgede vahe 150 mmRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkusMetallpinnad
Thermostatic wall-mounted shower tap TE 072.00/150

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070051 Wall-mounted thermostatic shower tap 150 mm without set TE 072.00/150 155,00