Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Ümberlülitiga süvistatav segisti Flat

ÜMBERLÜLITIGA SÜVISTATAV SEGISTI FLAT R-BOX VARI JAOKS

FL 065.00
Ümberlülitiga süvistatavad segistid Flat sobivad fikseeritud ja käsidušiga kabiinidesse või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks. Vee vooluhulka reguleeritakse lihtsalt ümberlüliti seina poole vajutamisega. Hoova sujuv liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Selle segisti korral saab kasutada paigaldusmoodulit R-Box Vari, mis lihtsustab märkimisväärselt tööd ja muudab tulemuse paremaks.

Sari

Ümberlülitiga süvistatavad segistid Flat sobivad fikseeritud ja käsidušiga kabiinidesse või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks. Ilma ümberlülitita süvistatavaid segisteid Flat pakume ühe dušiga kabiinide või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, millel korral puudub dušivõtmise võimalus.
Keraamiliste kassettide läbimõõt on 35 mm ning nagu ülejäänud segistitele sellest sarjast, kehtib ka neile 5-aastane garantii.
Süvistatavate segistite Flat seina sisse paigaldamiseks tuleb kasutada süvistamismoodulit R-box Vari RB 072.50. Paigaldamine on lihtne ning vajadusel saab pealmise, nähtava detaili kergesti välja vahetada. R-box Vari abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobivad fikseeritud ja käsidušiga kabiinidesse või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disainilise kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Flat. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Süvistatavale segistile mõeldud moodul R-box Vari RB 072.50 ei kuulu segisti komplekti ja see tuleb juurde osta. R-box Varil on olemas detailid seina külge kinnitamiseks, kuid sellel puuduvad veeliitmikud ja muud veetorude paigaldusdetailid. R-box Vari komplektis on selle sisse paigutatud segisti sisemise korpuse plastmassist kattedetail, tänu millele jääb veevärk ka pärast segisti pealmise detaili eemaldamist täiesti toimivaks. Selle plastmassist detaili abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata. R-boxil on toote ülemine osa selgelt noolega tähistatud, et tagada segisti korpuse õige asend.

5-aastane garantiiEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Ümberlülitiga süvistatav segisti Flat

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070123 FL 065.00CR süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks 149,00
X070139 RB 072.50 varjatud segistikarp R-box Vari 129,00
X070179 FL 065.20BL süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks, must 179,00