Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav kraanikausisegisti Chrome

Süvistatav kraanikausisegisti

CR 019.00CR.O1 / CR 019.20BL.O1
Süvistatav hoovaga kraanikausisegisti. Jätab kraanikausi peale rohkem ruumi ja seda on ka lihtsam hooldada. Segistite Chrome tasakaalustatud moodne disain sobib ideaalselt kogu samanimelise sarja stiiliga ning see näeb suurepärane välja igas moodsas vannitoas.
Kas valite traditsioonilise kroomisegisti või eelistate moodsat musta värvitrendi?

Sari Chrome

Vabadus, mis teeb päeva heledamaks

Kroomitud segistid, läikiva või musta metalli ilu ja vee rahustav heli. Ovaalse ja tasase pinna geomeetria andis neile edukas stuudio Nosal Design. Chrome on minimalistlik kontrastide mäng, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume. Segistid on osa kontseptsioonist, mis on täielikult läbi mõeldud ja kandideerib Tšehhi suurele disainiauhinnale. Kujundid, mis sobivad igasse vannituppa.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

 • pidemega segisti R-boxi abil seina sisse süvistamiseks
 • tila pikkus 230 mm
 • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
 • värv:
  • CR: kroom – läikiv kroom
  • BL: Black – must
 • teostus: R-box kuulub komplekti
 • segistite garantii: 5 aastat
 • sobib: valamualusele plaadile

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste toodetega sarjast Chrome ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Aluskorpus R-box selle segisti süvistamiseks kuulub segisti komplekti. R-boxil on olemas detailid seina külge kinnitamiseks, kuid sellel puuduvad veeliitmikud ja muud veetorude paigaldusdetailid. R-boxi komplektis on selle sisse paigutatud segisti sisemise korpuse plastmassist kattedetail, tänu millele jääb veevärk ka pärast segisti pealmise detaili demonteerimist täiesti toimivaks. Selle plastmassist detaili abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata. R-boxil on toote ülemine osa selgelt noolega tähistatud, et tagada segisti korpuse õige suund.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMove
Süvistatav kraanikausisegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070093 CR 019.00CR.O1 süvistatav valamusegisti 249,00
X070430 CR 019.20BL.O1 süvistatav valamusegisti, must 329,00