Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamu Chrome 550/650

Keraamiline valamu Chrome

Järeleproovitud materjal tänapäevaste lahenduste jaoks. Keraamilisel valamul Chrome on samasugune disain, kui kõige laiema tootevalikuga samanimelise vannitoasarja teistel toodetel; pakub tervet rida praktilisi eeliseid.

Sari Chrome

Harmooniliseks loodud

Chrome valamu ei tüüta Teid kunagi ära, sest konkreetsed sirged välisservad ja pehme voolujooneline sisemus moodustavad ideaalse harmoonia. Chrome sarja kümned omavahel kooskõlas olevad elemendid lisavad uusi varjundeid Teie vannitoa ilu sümfooniasse.

Valamud Chrome

Materjal Teie valikul

Chrome valamud on saadaval valmistatuna kahest erinevast materjalist ja nendega kooskõlas oleva disainiga. Klassikalise ilu hindajatele pakume esmaklassilist keraamikat, mis on väga tugev ja vastupidav – kaarjas ja voolujooneline – kuju, mida järgib efektsete ümarate servadega mööbel. Tänapäevaste materjalide pooldajatele pakume valatud marmorit – futuristlikku materjali, mis rõhutab ideaalselt sirgeid servi ja siledaid pindu. Nii puhas ja vahetu!


Valamud Chrome

Rikkalik sari

Valamud kuuluvad kõige rikkalikumasse sarja Chrome, milles on üle viiekümne omavahel sobiva toote vannitubade ja WC jaoks.


Valamud Chrome

Variantide rohkus

Valamud Chrome sobivad igasse vannituppa. Nende sortimendis on esindatud suured topeltvalamud, kahes suuruses klassikalised valamud ja elegantsed minivalamud, mida kõige enam kasutatakse tualettruumides.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 55x47, 65x47 сm
  • materjal: keraamika
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, segistid, kapp
  • garantii: 5 aastat

Turul pakutava kõige täielikuma ja suurima tootevalikuga vannitoasarja element. Valamut Chrome on võimalik täiendada avara valamukapiga Chrome, värvilahendus: valge/hall, või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne).

5-aastane garantiiKontseptsioon
Valamu Chrome  550/650

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJG01155000 550 x 470 Valamu CHROME 550 keraamika valge 119,00
XJG01165000 650 x 470 Valamu CHROME 650 keraamika valge 125,00