Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Vanni/duši seinasegisti, 150 mm

Vannisegisti 10° 150 mm

TD 022.00 Mõned segisti detailid on üksteise suhtes 10° nurga all kaldu, mis annab sellele erilise välisilme iga nurga alt vaadates. 10° kaldenurk tõstab oluliselt selle tarbimisväärtust. Kangi on lihtne käsitseda ja see ei jää pesemise ajal ette.

Sari 10°

Tulevad Teile vastu

Moodne disain ja midagi veel enamat! Tänu kergele 10° kaldele Teie käte suunas on segistit lihtne käsitseda. Harmoneeruvad igasuguse kujuga valamuga.

Segistid 10°

Kaks kõrgust

Valige enda jaoks sobivaim variant. Kõrgem segisti sobib sügavama valamu jaoks, kui näiteks peate täitma veega kõrgemat anumat. Madalam segisti sobib madalamale valamule, millel ei ole kõrgendatud nõudeid valamu põhja ja segisti vahelise vahemaa osas.


Segistid 10°

Reguleeritav aeraator

Garanteerib veejoa sattumise just sinna, kus seda vajate.


Segistid 10°

Kompleksne sortiment

Sisaldab kõiki vannitoatooteid: valamu-, bidee-, vanni- ja dušisegistid, varjatud paigalduslahendused vannile ja dušile, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box (LINGID TOODETELE). Võite olla alati kindel, et Teie vannitoa kujundus on laitmatu.

Tehnilised andmed

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid 10° teiste sarja 10° toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMoveÜmberlüliti lukustamine
Vanni/duši seinasegisti, 150 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070065 TD 022.00/150 Seina vannisegisti, 150 mm 149,00