Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vannisein NVS1

Üheosaline liikumatu vannisein

Vannisein koosneb algusprofiilist ja liikumatust läbipaistvast klaasist. Vanniseina lihtne ja moodne disain sobib klassikalistele ristkülikukujulistele vannidele ja igasse vannituppa.

Sari

Valige laiast vanniseinte sortimendist, mis sobivad nii firma RAVAK kui ka kõigile teistele sirge ülaservaga vannidele. Firma RAVAK vanniseinad on universaalsed, sobivad alati veatult ja pakuvad terve hulga kombineerimisvõimalusi.

Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lai valik

Meil on olemas vannisein igale vannile. Kõigi ristkülikukujuliste vannide jaoks on vannisein iseenesest mõistetavalt olemas. Võite valida eri avamisviiside vahel, me pakume mitut tüüpi täidiseid ja eri värvitooniga raame.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Lihtne paigaldamine

Vanniseina paari kruviga seina külge paigaldamisega tuleb toime igaüks. Seda on võimalik paigaldada ka valmis vannituppa.


Vanniseinad ristkülikukujulistele vannidele

Erakordne kvaliteet

Firma RAVAK vanniseinu arendavad ja valmistavad samad inimesed, kes hoolitsevaid juba aastakümneid meie esmaklassiliste dušikabiinide tootmise eest. Seetõttu on meil täiuslikult omandatud tootmisprotseduurid, me oskame valida parimaid materjalide tarnijaid ja vanniseinade autorid on stuudios Nosal Design samad nagu ka dušikabiinide puhul. Seetõttu võime me teile garanteerida esmaklassilise kvaliteedi ja kordumatu autoritöö pakutava lisandväärtuse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 80 см
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • värvilahendus: profiilid - valge, poleeritud alumiinium, satiin, must
  • ohutust klaasist vitraaž: 6 мм; Transparent
  • garantii: 2 aastat

Vannisein koosneb vertikaalsest paigaldusprofiilist ja ühest liikumatust osast, mis ei ole pööratav. Minimaalselt profiile ja sile kirgas ohutu 6-millimeetrine klaas lihtsustavad hooldust. Vannisein paigaldatakse ristkülikukujulistele vannidele (Classic, Classic II, Sonata, Campanula II, Vanda II) või mõnele teisele klassikalisele sirge esiservaga vannile. Vanniseina standardkõrgus on 1400 mm. Pöörates NVS1 180° saate vasak- või parempoolse lahenduse. On võimalik mittestandardse vanniseina valmistamine.

2-aastane garantiiKlaasi kaitsekiht AntiCalcL/R variant 180°
Vannisein NVS1

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
7O840300Z1 800 x 1400 Vannisein NVS1-80 must + klaas Transparent 199,00
7O840C00Z1 Vannisein NVS1-80 läige + klaas Transparent 179,00
7O840U00Z1 Vannisein NVS1-80 satiin + klaas Transparent 199,00
7O840100Z1 Vannisein NVS1-80 valge + klaas Transparent 179,00