Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Vannitoamööbel Balance

Keraamiline kraanikauss ja moodne mööbel – iga vannitoa eduloo kaks lahutamatut osa

Sari Balance võimaldab panna ise kokku vannitoamööbli komplekti vastavalt oma vajadustele hoiuruumide ja -pindade järele ning valida kas süvistatava või tööpinnale paigaldatava kraanikausi. Seinakappide disainielemendiks on esikülgede efektsed väljafreesitud sisselõiked, mis on ühtlasi mõeldud kasutamiseks käepidemetena.

Koupelnový nábytek Blanace

Keraamika

Vannitoamööbel Balance võimaldab valida kaht tüüpi kraanikausside vahel – kas siis kapi sisse süvistatava kraanikausi Balance või mõne tööpinnale paigaldamiseks sobiva mudeli (näiteks Uni või Uni Slim). Mõlemat tüüpi kraanikausid on valmistatud vastupidavast keraamikast, mis on end aastasadade jooksul tõestanud traditsioonilise materjali omaduste ja ajatu disaini ideaalne kombinatsioon.


Koupelnový nábytek Blanace

Varjatud ja avatud hoiuruumid

Sarjas Balance on kaks tooterühma. Tänu sellele sobib see nii neile, kellele meeldivad varjatud hoiuruumid ja kes eelistavad nutikalt lahendatud sahtlikapiga kraanikaussi, kui ka neile, kes eelistavad avatud hoiupindu, mis tekivad kõige paremini kraanikausi tööpinnale paigaldamisel.


Koupelnový nábytek Blanace

Mitmekesisus

Tööpinna (60, 80, 120 cm), seinakapi ja keraamilise kraanikausi ning soovi korral veel ka tööpinna aluse kapi kombineerimisega saab luua väga erinevaid lahendusi. Nende peamine eelis on võimalus peita asjad sahtlitesse, mida täiendab hoiupind kraanikausi ümber, lisaks saab paigaldada ka metallist käterätihoidja.