Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Vannitoamööbel Comfort – kraanikausikapid ja tööpinnad

Tähelepanu keskpunktis detailid

See ühendab keraamilise kraanikausi ületamatu kvaliteedi hoiukappide moodsate joontega. Sarja iseloomulik element on pooleldi süvistatud metallist käepide, mille lahendus on turul ainulaadne. Koos kappidega tarnitakse valget värvi käepide, aga me pakume eraldi ka kroomitud käepidet. Kõiki sarja Comfort vannitoakappe ühendab süvaimpregneerimine täieliku veekindluse tagamiseks.

Koupelnový nábytek Comfort

Kombinatsioon keraamikaga

Vannitoamööbel Comfort võimaldab valida kaht tüüpi kraanikausside vahel – kas siis kapi sisse süvistatava kraanikausi Comfort või mõne tööpinnale paigaldamiseks sobiva mudeli (näiteks Uni või Uni Slim). Mõlemat tüüpi kraanikausid on valmistatud vastupidavast keraamikast, mis on end aastasadade jooksul tõestanud traditsioonilise materjali omaduste ja ajatu disaini ideaalne kombinatsioon.


Koupelnový nábytek Comfort

Hoiupinnad ja -ruumid

Sarjas Comfort on kaks tooterühma. Tänu sellele sobib see nii neile, kellele meeldivad varjatud hoiuruumid ja kes eelistavad süvistatud kraanikaussi koos metallist käepidemega aeglaselt sulguva nutikalt lahendatud sahtlikapiga, kui ka neile, kes eelistavad avatud hoiupindu, mis tekivad kõige paremini kraanikausi kapiga tööpinnale paigaldamisel.


Koupelnový nábytek Comfort

Mitmekesisus

Tööpinna (60, 80, 120 cm), kapi ja keraamilise kraanikausi ning soovi korral veel ka tööpinna aluse kapi kombineerimisega saab luua väga erinevaid lahendusi, lisaks saab paigaldada ka metallist käterätihoidja. Komplekti täiendab veel ka 160 cm kõrgune kitsas kapp, mis on saadaval kahes laiuses ja sügavuses ning millel on hingedega uks ja kuus riiulit.