Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Vanni/dušši seinasegisti Classic 150 mm

Vanni/dušši seinasegisti 150 mm

Oma peente joontega ja sileda pinnaga järgib ideaalselt vanni Classic disaini. Graatsilises segisti korpuses on kvaliteetselt paigaldatud keraamiline kassett, mis teenib Teid pikki aastaid.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: 150 mm
  • kassett (läbimõõt, materjal): 25 mm, keraamika
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannile Classic ja teistele vannidele RAVAK

Segisti ülemine sile pind täiuslikult järgib vanni Classic äärt. Vannitoa disaini ühtluse tagamiseks soovitame segisti Classic kombineerida teiste Classic sarja toodetega. Segisti välispinna puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeVarjatud aeraatorEasyClean (aeraator)SoftMoveÜmberlüliti lukustamine
Vanni/dušši seinasegisti Classic 150 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070083 CL 022.00/150 seina vanni-/dušisegisti 99,00