Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Nelja avaga vanni püstsegisti Flat

NELJA AVAGA VANNI PÜSTSEGISTI FLAT

FL 026.00
Nelja avaga püstsegisti Flat sobib vanni servale paigaldamiseks. Toode koosneb neljast disainilise kooskõlaga komponendist. Tila lauged jooned on kooskõlas vee voolamisega. Segisti hoova täpne liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Kolmas komponent hoolitseb usaldusväärselt veevoolu ümberlülitamise eest vanni täitmise ja dušivõtmise vahel. Viimases avas peitub trendikas väljatõmmatav käsidušš.

Sari

Sarja Flat vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti neljaosaline püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Segisti ühe hoova täpne liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Teisega valitakse vanni täitmise ja käsiduši vahel.
Segistitele Flat kehtib 5-aastane garantii.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile vannidele, millel on piisavalt lai ja tasane ülemine serv

Segisti komplektis on väljatõmmatav dušš 175 cm pikkuse ühe lukustusega metallvoolikuga. Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Flat. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Toodete paigaldamisel tagage juurdepääs segistile, et seda saaks edaspidi mugavalt hooldada. Toode ei sisalda automaatset voolikupooli ja väljalaskeava sissetuleva vee ärajuhtimiseks.

5-aastane garantiiAntiBlock (dušiotsik)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMove
Nelja avaga vanni püstsegisti Flat

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070120 FL 026.00CR Vanniääre segisti 349,00
X070176 FL 026.20BL Vanniääre segisti must 399,00