Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Kaskaadvannisegisti CR 025.00

Kaskaadvannisegisti Chrome

CR 025.00CR / CR 025.20BL
Värskendage oma jõudu, täites vanni veega kaskaadsegisti abil. Praktiliste ja esteetiliste funktsioonide omapärane ühendus loob vannikaskaadist ainulaadse efekti. Lülitades sisse kaskaadsegisti saate jälgida, kuidas värskendav veejuga sulab ühte metallarmatuuri täiusliku iluga ja vesi täitub vähehaaval elustava energiaga.

Sari

Vee energia

Taastage oma jõuvarusid, täites vanni kaskaadi abil. Vanni ja kaskaadi praktiliste ja esteetiliste funktsioonide originaalne ühendus loob ainulaadse efekti. Lülitades sisse kaskaadsegisti, saate jälgida, kuidas värskendav veejuga ühineb metallarmatuuri täiusliku iluga ja vesi täitub kosutava energiaga.

Vannisegistid/kaskaadid

Võrratu mulje

Vanni täitmine veega kaskaadi abil tekitab Teis vaid meeldivaid ja unustamatuid nägemus- ja kuulmisaistinguid.


Vannisegistid/kaskaadid

Kooskõlas vanni disainiga

Sõltuvalt vanni disainist saate valida sobiva segisti, mis ei riku mingilgi viisil Teie vannitoa seinaviimistluse plaatide esteetikat.


Vannisegistid/kaskaadid

Lülitus vann/dušš

Teile meeldib vanni täitmine kaskaadi abil, kuid Teile meeldib ka duši all käia ning Te ei soovi sellest loobuda? See polegi vajalik, sest kaskaadsegistid on ümber lülitatavad duširežiimile.

Tehnilised andmed

  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • teostus: otsikuga. Vannisegistid paigaldatakse piisavalt laia ja sirge ülemise servaga vannidele – 3, 4 või 5 avale.
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib vannidele: Gentiana, NewDay, Rosa, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II, Asymmetric, City, City Slim, Formy 01, Formy 01 Slim, Freedom W

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Toodete paigaldamisel tagage juurdepääs segistile, et seda saaks edaspidi mugavalt hooldada. Toode ei sisalda automaatset voolikupooli ja väljalaskeava sissetuleva vee ärajuhtimiseks.

5-aastane garantiiKontseptsioonAntiBlock (dušiotsik)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMove
Kaskaadvannisegisti CR 025.00

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070073 CR 025.00CR Vannisegisti (juga) dušikomplektiga, krom 349,00
X070445 CR 025.20BL Vannisegisti (juga) dušikomplektiga, must 449,00