Instagram Pinterest Youtube

Bathtub screen VSK2 Rosa

Liikuv kaheosaline raamiga vannisein

On ette nähtud vannide Rosa jaoks, milles loob mugava avara ruumi duši all käimiseks. Käib kokku dušiala sisse, vanni kohale, tagades seega turvalise ja laia sissepääsu.

Sari

Asümmeetrilistele vannidele on omane hoolikalt läbi mõeldud kuju, mis säästab vannitoas ruumi, kuid võimaldab siiski mõnusat kümblemist. Asümmeetrilistele vannidele mõeldud vanniseinu valmistame me täpselt mõõtmete kohaselt, nii et need kopeerivad täiuslikult vanni kuju ja võimaldavad ka mugavalt püsti seistes dušši võtta. Teine vannist saab nii hoobilt mugav dušikabiin ülemise laiusega kuni 105 cm.

Vanniseinad asümmeetrilistele vannidele

Lai valik

Kui mõni üksik mudel välja arvata, siis on meil vannisein olemas peaaegu iga vanni jaoks. Me arendame vanne nii, et need sobisid vanniseinaga täiuslikult ja moodustaksid koos ohutu koha ka dušivõtmiseks.


Vanniseinad asümmeetrilistele vannidele

Lihtne paigaldamine

Vanniseina paari kruviga seina külge paigaldamisega tuleb toime igaüks. Seda on võimalik paigaldada ka valmis vannituppa.


Vanniseinad asümmeetrilistele vannidele

Moodne disain ja korralikud materjalid

Kogenud dušikabiinide tootjana võime me kasutada ka vanniseinte juures oma aastatepikkusi kogemusi, põhjalikku valdkonna tundmist ja oskust valida parimaid materjale. Vanniseinte välimus kavandatakse tunnustatud stuudios Nosal Design, mis on kaubamärgi RAVAK all realiseeritud kavandite eest saanud juba palju tunnustusi.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 150, 170 сm
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • värvilahendus: profiil - valge
  • ohutust klaasist vitraaž: 3 mm; Transparent
  • plastikust vitraaž: Rain
  • toote kõrgus: 150 сm
  • garantii: 2 aastat

Vanniseina on võimalik paigaldada analoogsete mõõtudega ning parema või vasaku poole vannidele Rosa I, Rosa II ja Rosa 95 (nt VSK2 Rosa 140 L sobib vannile Rosa I 140 L). Vannisein koosneb liikumatust ja liikuvast osast, mis on vanni sisemuse poole pööratav. Konstruktsioon koosneb paksuseinalistest alumiiniumprofiilidest, millel on kvaliteetne välispinna töötlus ja mis on maksimaalselt hermeetilised. Seina standardkõrgus on 1500 mm. Paremaks fikseerimiseks soovitame tugevdada vanniseina VSK2 pika või lühikese hoidiku VSK2 abil, mis tuleb osta eraldi, kuna need ei kuulu toote komplekti. On võimalik mittestandardse vanniseina valmistamine.

2-aastane garantiiKlaasi kaitsekiht AntiCalcL/R variant
Bathtub screen VSK2 Rosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
76L80100Z1 Height 1500 Vannisein VSK2 ROSA 150 L valge + klaas Transparent 299,00
76LB010041 Vannisein VSK2 ROSA 170 L valge + plast Rain 199,00
B110000002 580 mm Hoidik VSK2 lühike N22 45,00
B120000002 1020 mm Hoidik VSK2 pikk N22 49,00