Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

W SET-Uni T ühendus

W SET-UNI T ÜHENDUS DUŠIKABIINILE WALK-IN DOUBLE WALL

Metallist fiksaatori ja toe komplekt hoiab dušikabiini Walk-In Double Wall küljepinda kindlalt oma kohal ja tagab kogu dušikabiini stabiilsuse. Fiksaator on 1200 mm pikkune ja seda saab vajadusel lühendada. Fiksaatorit ja klaasi ühendava W SET-Uni T-ühenduse abil saate määrata kindlaks dušikabiini sissepääsu laiuse.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallidetailide komplekt dušikabiini Walk-In Double Wall jaoks. Ühendav fiksaator on 1200 mm pikkune ja see määrab sissepääsu laiuse. Seda saab vastavalt soovile lühendada.
W SET-Uni T-ühendus sisaldab:

  • metallist fiksaator – 1 tk;
  • T-ühendus – 1 tk;
  • klaasihoidik – 1 tk;
  • klaasitugi – 1 tk;
  • montaažikomplekt.

Garantii: 5 aastat

Dušikabiini stabiilsuse tagavad tugi ja metallist ühendav fiksaator läikiva (bright alu) või musta (black) pinnatöötlusega.

5-aastane garantii
W SET-Uni T ühendus

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
GWD01000A099 1200 mm W SET-Uni T ühendus (brihgt alu) 140,00
GWD010003024 W SET-Uni T ühendus must 170,00
GWD01000E007 W SET-Uni T savienojum balts 170,00

ALLALAADIMISED