Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Walk-In Combination

Walk-In Combination

Unikaalne luksuslik disain. Looge just Teile vajalike mõõtmetega ja just Teie soovidele vastav dušiala.

Sari Walk-In

Teie vannitoa mõõdu järgi

Walk-In dušinurgad on ainsad, mis teie vannituppa tõesti kohanduvad. Sobitame dušinurga just teie vannitoa mõõtudele. Dušinurk koosneb mitmest võimalikust turvaklaaside kombinatsioonist, mille stabiilsuse tagavad elegantsed metallist kinnitus- ja nurgaprofiilid, mis ei riku kuidagi komplekti esteetiliselt puhast disaini.

Walk-In dušinurgad

Lahedus iga koha jaoks teie vannitoas

Valige oma dušinurk meie mudelite hulgast või laske kohandada mõõdud oma vannituppa millimeetri täpsusega. Pakume paindlikkust, diagonaalpindu, väljalõikeid ja muid ebastandardseid lahendusi. Kõiki Walk-In dušikabiinide mudeleid pakume ka musta värvi külgprofiilide ja W SET-iga (hoidikud ja toed).


Walk-In dušinurgad

Ei vaja dušialust

Dušinurgad sobivad kõige paremini otse äravoolutoru või –renniga põrandale. Nii saate eksponeerida keraamiliste plaatide ilu ja oma dušinurga kavandamisel ei ole te piiratud dušialuste standardmõõtudega.


Walk-In dušinurgad

Mahutab ka kaks

Walk-In dušinurgad on ideaalsed ka kahekesi duši all käimiseks. Need dušinurgad võib kujundada mugavalt suureks ja need sobivad ka tarvikute, nagu hüdromassaaži paneeli, klappistme või vihmaefektiga suure dušiotsaku paigaldamiseks.

Tehnilised andmed

  • minimaalne kõrgus: 100 сm
  • maksimaalne kõrgus: 250 сm
  • minimaalne laius: 80 сm
  • maksimaalne laius: 160 сm
  • ohutust klaasist vitraaž: 8 mm; Transparent
  • garantii: 5 aastat

Klaas paigaldatakse seina külge paigaldusprofiili abil. Üksikud klaasid ühendatakse omavahel ühendusprofiilide abil. Toote vastupidavuse tagab peen hoidik, mis toodetakse vastavalt tellimusele. Koosneb kahest kroomitud katikust (sein + klaas) ja on ühendatud pinnatöötlusega Alubright alumiiniumprofiili abil.

5-aastane garantiiKlaasi paksus 8 mmKlaasi kaitsekiht AntiCalcLihtne hooldus
Walk-In Combination

ALLALAADIMISED