Google+ Youtube

Duši all käimine

Walk-In Combination

Walk-In Combination

Unikaalne luksuslik disain. Looge just Teile vajalike mõõtmetega ja just Teie soovidele vastav dušiala.

Sari Walk-In

Teie vannitoa mõõdu järgi

Walk-In dušinurgad on ainsad, mis teie vannituppa tõesti kohanduvad. Sobitame dušinurga just teie vannitoa mõõtudele. Dušinurk koosneb mitmest võimalikust turvaklaaside kombinatsioonist, mille stabiilsuse tagavad elegantsed metallist kinnitus- ja nurgaprofiilid, mis ei riku kuidagi komplekti esteetiliselt puhast disaini.

Walk-In dušinurgad

Lahedus iga koha jaoks teie vannitoas

Valige oma dušinurk meie mudelite hulgast või laske kohandada mõõdud oma vannituppa millimeetri täpsusega. Pakume paindlikkust, diagonaalpindu, väljalõikeid ja muid ebastandardseid lahendusi.


Walk-In dušinurgad

Ei vaja dušialust

Dušinurgad sobivad kõige paremini otse äravoolutoru või –renniga põrandale. Nii saate eksponeerida keraamiliste plaatide ilu ja oma dušinurga kavandamisel ei ole te piiratud dušialuste standardmõõtudega.


Walk-In dušinurgad

Mahutab ka kaks

Walk-In dušinurgad on ideaalsed ka kahekesi duši all käimiseks. Need dušinurgad võib kujundada mugavalt suureks ja need sobivad ka tarvikute, nagu hüdromassaaži paneeli, klappistme või vihmaefektiga suure dušiotsaku paigaldamiseks.

Tehnilised andmed

  • minimaalne kõrgus: 100 сm
  • maksimaalne kõrgus: 250 сm
  • minimaalne laius: 80 сm
  • maksimaalne laius: 160 сm
  • ohutust klaasist vitraaž: 8 mm; Transparent

Klaas paigaldatakse seina külge paigaldusprofiili abil. Üksikud klaasid ühendatakse omavahel ühendusprofiilide abil. Toote vastupidavuse tagab peen hoidik, mis toodetakse vastavalt tellimusele. Koosneb kahest kroomitud katikust (sein + klaas) ja on ühendatud pinnatöötlusega Alubright alumiiniumprofiili abil.

Walk-In Combination