Youtube Instagram

Segistid

Seinale kinnitatav vannisegisti Chrome 150 mm

Vannisegisti Chrome 150 mm

CR 022.00 Originaalne vanni täitmise viis, mis ühendab disaini ja funktsionaalsust. Põhiasendis ei võta segisti lisaruumi. On varustatud ümberlülitiga vann (tuleb keerata segisti toru) /dušš (tuleb vajutada kangi). Segisti on juba iseenesest iga vannitoa ehteks.

Sari Chrome

Originaalne stiil

Minimalistlikud ja kumerad jooned vastavad vannitoasarja Chrome üldisele stiilile. Segistite originaalse disaini, mille sarnast Te kusagilt mujalt ei leia, on välja töötanud edukas stuudio NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti stuudio preemiale Czech Grand Design.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

  • segisti telgedevaheline mõõt: 150 mm
  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • teostus: unikaalse pööratava segistitoruga
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannile Chromeja kõikidele teistele RAVAK vannidele

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonTorutelgede vahe 150 mmRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMoveCoolFeelMetallpinnad
Seinale kinnitatav vannisegisti Chrome 150 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070042 CR 022.00/150 seina vanni-/dušisegisti dušikomplektita 275,00