Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Seinale kinnitatav vannisegisti Chrome 150 mm

Vannisegisti Chrome 150 mm

CR 022.20BL
Originaalne vanni täitmise viis, mis ühendab disaini ja funktsionaalsust. Põhiasendis ei võta segisti lisaruumi. On varustatud ümberlülitiga vann (tuleb keerata segisti toru) /dušš (tuleb vajutada kangi). Segisti on juba iseenesest iga vannitoa ehteks.
Kas valite traditsioonilise kroomisegisti või eelistate moodsat musta värvitrendi?

Sari Chrome

Vabadus, mis teeb päeva heledamaks

Kroomitud segistid, läikiva või musta metalli ilu ja vee rahustav heli. Ovaalse ja tasase pinna geomeetria andis neile edukas stuudio Nosal Design. Chrome on minimalistlik kontrastide mäng, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume. Segistid on osa kontseptsioonist, mis on täielikult läbi mõeldud ja kandideerib Tšehhi suurele disainiauhinnale. Kujundid, mis sobivad igasse vannituppa.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

  • segisti telgedevaheline mõõt: 150 mm
  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • värv:
    • BL: Black – must
  • teostus: unikaalse pööratava segistitoruga
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannile Chromeja kõikidele teistele RAVAK vannidele

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeraator)SoftMoveÜmberlüliti lukustamineCoolFeel
Seinale kinnitatav vannisegisti Chrome 150 mm

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070431 CR 022.20BL seina vanni-/dušisegisti dušikomplektita, must 349,00