Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC-kombi Elegant RimOff komplekt

WC-kombi Elegant RimOff komplekt

Elegant RimOff eraldiseisev WC-kombi koos SoftClose aeglaselt kokkuklapitava süsteemiga istmega. Valge disainiga. Vasejäätmete pistik.

Sari

WC Chrome puhas lahendus peitub lihtsas stiilis, milles puuduvad ülearused detailid, ja järeleproovitud efektiivses loputuskasti süsteemis. Tänu rippmehhanismile on WC Chrome puhul hügieenilise puhtuse eest väga lihtne hoolt kanda. WC varjatud paigalduslahendus ei riku puhast ja terviklikku kujundust. Seinale riputatav WC Chrome on varustatud mugava istme ja praktilise vaikselt sulguva prill-lauaga, nn Soft Close.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
WC Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. WC-poti disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Ei mingeid nähtavaid kinnitusi ega raskesti ligipääsetavaid kohti
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Kõik lihtsa koristamise jaoks
Seinale riputatav WC-pott lihtsustab vannitoa või WC põranda koristamist, praktikas kontrollitud ringleva veega loputussüsteem jaotab vett nõnda, et see puhastab kõik WC poti sisepinnad.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (l/l/k): 380 x 605 x 825 mm
  • materjal: tugev keraamika, glasuur ilma täiendava pinnatöötluseta (ka tagakülg)
  • värvus: valge
  • RimOff - kausiloputustehnoloogia ilma klassikalise ääreta
  • jäätmeühendus - tagumine / alumine ühendus
  • loputusmehhanism - Geberit
  • Õhuke iste on valmistatud kvaliteetsest duraplastist
  • Soft Close – WC kaane langetamise süsteem
  • prill-laua lihtne eemaldamine ühe nupuvajutusega
  • garantii: 10 aastat

RimOff – loputusthnoloogia ilma klassikalise kausi ääreta
Elegant RimOff tualettruum annab teile selge ja hügieenilise ruumi. Potil pole loputusserva, nii et mustus ei ladestu kohta. Tänu kohandatud sisekujule on garanteeritud, et see loputatakse ideaalselt. See on ideaalne lahendus neile, kes pööravad suurt tähelepanu täiuslikule puhtusele, hügieenile ja lihtsale hooldusele. Tualettruum on loodud pakkuma teile maksimaalset mugavust ja meelerahu, teades, et see on alati täiuslikult puhas.
Elegant RimOff kombineeritud WC-potil on Geberit loputusmehhanism. Loputuspaagil on topeltloputusvõimalus, mis võimaldab säästa kasutatava vee koguhulga pealt. Väikese loputuse jaoks piisab 3 liitrist, suure jaoks kokku 6 liitrist. Paaki saab täita mõlemalt poolt. Paagi kaas on tugevalt kinnitatud loputusnupu kruvimehhanismiga. WC kombi Elegant RimOff WC-potil on vasest prügikonnektor, tänu millele saab ühendada tagumise horisontaalse ja alumise vertikaalse jäätmepõlvega.

10-aastane garantii
WC-kombi Elegant RimOff komplekt

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01872 380 x 605 x 825 WC-kombi Elegant RimOff komplekt 329,00

ALLALAADIMISED