Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC-pott Vita RimOff

WC Vita RimOff

Vita RimOff tualettruum on praktiline hügieeni mõttes, kuid paistab silma ka modernse ja elegantse disainiga, mis sobib suurepäraselt igasse vannituppa või tualetti.

Tänu lihtsale ja puhtale kujule saab Vita RimOff tualettpotist stiilne element igas interjööris. Selle poti elegantsed jooned annavad teie vannitoale rafineeritud ja kaasaegse ilme.

Klassikalise servata poti loputustehnoloogia pakub praktilisi eeliseid hoolduse ja hügieeni osas.

Sari

WC Chrome puhas lahendus peitub lihtsas stiilis, milles puuduvad ülearused detailid, ja järeleproovitud efektiivses loputuskasti süsteemis. Tänu rippmehhanismile on WC Chrome puhul hügieenilise puhtuse eest väga lihtne hoolt kanda. WC varjatud paigalduslahendus ei riku puhast ja terviklikku kujundust. Seinale riputatav WC Chrome on varustatud mugava istme ja praktilise vaikselt sulguva prill-lauaga, nn Soft Close.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
WC Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. WC-poti disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Ei mingeid nähtavaid kinnitusi ega raskesti ligipääsetavaid kohti
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Kõik lihtsa koristamise jaoks
Seinale riputatav WC-pott lihtsustab vannitoa või WC põranda koristamist, praktikas kontrollitud ringleva veega loputussüsteem jaotab vett nõnda, et see puhastab kõik WC poti sisepinnad.

Tehnilised andmed

  • mõõtmetega 360 x 530 x 350 mm (l/s/k)
  • materjal: homogeenne keraamika, glasuur ilma täiendava pinnaviimistluseta
  • RimOff - WC-potil puuduvad veljed, seega pole mustuse kogunemise ohtu
  • EasyFix - nähtamatu kinnitussüsteem
  • garantii: 10 aastat
  • tarvikud: Vita slim iste, võrgupaigaldusmoodulid, juhtnupud

RimOff – tualettruumi loputustehnoloogia ilma klassikalise veljeta
Vita RimOff tualettruum annab teile selge ja hügieenilise ruumi. Ilma klassikalise serva ääreta pole mustuse settimiseks kohta. Tänu kohandatud sisekujule on õige tulemus garanteeritud. See on ideaalne lahendus neile, kes pööravad suurt tähelepanu täiuslikule puhtusele, hügieenile ja lihtsale hooldamisele. Tualettruum on loodud pakkuma teile maksimaalset mugavust ja meelerahu, teades, et see jääb alati puhtaks.

EasyFix - nähtamatu kinnitussüsteem
TTraditsiooniline WC-poti kinnitusviis jätab nähtavale kinnituselemendid, uuenduslik EasyFix peidetud kinnitussüsteem, kui tualettpott kinnitatakse ülalt läbi aukude mõeldud istme jaoks. Üks peamisi eeliseid on esteetika, nii et nähtavad kruvid või kinnitusdetailid ei riku WC üldilmet.
Samuti ei ole tualeti välisküljel raskesti ligipääsetavaid kohti, mis vähendab mustuse ja bakterite settimise võimalust. Samuti muudab tualeti riputussüsteem lihtsamaks selle all oleva põranda puhastamise.

Soovitame soetada paigaldusloputusmooduli, juhtnupu ja SoftClose aeglustussüsteemiga istme - WC-prillaud Vita slim. Prillaud on puhastamiseks kergesti eemaldatav.

RAVAK soovitab:

  • Paigaldamisel tuleb reguleerida loputuskastist WC-potti juhitava vee maht ja kiirus montaažimooduli WC RinOFF abil.
  • Reguleerimata jätmine võib mõjutada vee äravoolu dünaamikat loputuskastist, mille tulemusena võib vesi loksuda üle WC-poti ääre.
  • RimOff tehnoloogiaga WC-potte soovitatakse kasutada koos RAVAK või teiste moodulitega, mille WC-potti juhitava vee mahtu on võimalik reguleerida kuni 4,5 liitrini.
10-aastane garantii
WC-pott Vita RimOff

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01860 Pott Vita RimOff valge 279,00
X01861 WC-poti prill-laud Vita slim valge 70,00