Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC-poti prill-laud Classic

WC-poti prill-laud Classic

Loodud maksimaalset mugavust ja praktilisust silmas pidades. Aeglase langetamise süsteem SoftClose muudab kasutamise meeldivamaks. Sobib kujult WC-pottidega ulatuslikust vannitoasarjast Classic.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Just seetõttu pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde laia aksessuaaride sortimenti: prill-laudu, kahe erineva kujundusega juhtpaneele, mis sobivad ideaalselt vannitoa sisustusega, ja erinevat tüüpi seintele paigaldatavaid WC-potte. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (P x L x K): 364 x 446 x 40 mm
  • materjal: tugev plastik
  • värvus: valge
  • garantii: 3 aastat

WC-poti prill-laud Classic on valmistatud tugevast valgest plastikust ja varustatud aeglase langetamise süsteemiga SoftClose. Prill-laua antibakteriaalne koostis piirab bakterite paljunemist tänu selles sisalduvatele hõbedaühenditele. Sobib WC-potile Classic RimOff. Prill-laud sobib kokku teiste sama kontseptsiooni toodetega, mis hõlmab ka mitut vanni, kraanikausse, segisteid ja vannitoamööblit. See annab Teile võimaluse WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus säilitada.

 

3-aastane garantiiKontseptsioon
WC-poti prill-laud Classic

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01672 365 x 445 x 40 WC-poti prill-laud-iste Classic valge 70,00

ALLALAADIMISED