Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC-poti prill-laud Classic

WC-poti prill-laud Classic

Loodud maksimaalset mugavust ja praktilisust silmas pidades. Aeglase langetamise süsteem SoftClose muudab kasutamise meeldivamaks. Sobib kujult WC-pottidega ulatuslikust vannitoasarjast Classic.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (P x L x K): 366 x 453 x 48 mm
  • materjal: tugev plastik
  • värvus: valge
  • garantii: 3 aastat

WC-poti prill-laud Classic on valmistatud tugevast valgest plastikust ja varustatud aeglase langetamise süsteemiga SoftClose. Prill-laua antibakteriaalne koostis piirab bakterite paljunemist tänu selles sisalduvatele hõbedaühenditele. Sobib WC-potile Classic RimOff. Prill-laud sobib kokku teiste sama kontseptsiooni toodetega, mis hõlmab ka mitut vanni, kraanikausse, segisteid ja vannitoamööblit. See annab Teile võimaluse WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus säilitada.

 

3-aastane garantiiKontseptsioon
WC-poti prill-laud Classic

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01672 366 x 453 x 48 WC-poti prill-laud-iste Classic valge 71,00

ALLALAADIMISED