Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Acrylic shower trays

Akrüüldušialused valmistatakse antibakteriaalse lisandiga polümetüülmetakrülaadist (PMMA+ABS), tootmisprotsessis nimetatakse seda Antibac®-töötluseks. Antibac® on spetsiaalne koostis, mis tõkestab teatud liiki bakterite ja seente kasvu ja paljunemist.

Akrüüldušialuseid toodetakse eri suurustes ja erineva disainiga: madalaid, poolsügavaid ja sügavaid (minivannid). Poolsügavad akrüüldušialused leiate sarjast Kaskada, madalad sarjast Galaxy. Iga dušialuste sari koosneb eri tüüpi toodetest, mis erinevad üksteisest tihendamis- ja paigaldusviiside poolest.

Kaskada

Igal aastal valmistatakse enam kui 100 000 Kaskada sarja akrüüldušialust. Need taskukohase hinnaga dušialused on õigustatult Euroopas kõige populaarsemad. Neid toodetakse 3 tüüpi: LA, EX, PU.

Kaskada

Galaxy

Galaxy akrüüldušialused paistavad silma oma lihtsuse ja lameda disaini poolest. Nende kaasaegne ja elegantne disain ilmestab igasugust dušinurka. Neid toodetakse 4 tüüpi: LA, EX, PAN, PP.

Galaxy

Sügavad istmega dušialused (minivannid)

Kas vann ei mahu teie vannituppa, aga lapsed armastavad vannis käia? Kas teile meeldib duši all istuda? Muretsege endale sügav istmega akrüüldušialus (minivann), mis ühendab endas vanni ja dušinurga omadused.
Need 27 cm sügavused dušialused või nn minivannid on universaalsed ega nõua palju ruumi. Sabina sügavate dušialuste kogukõrgus on 42 cm. See võimaldab neid paigaldada Supernova spetsiaalsetesse lühendatud dušinurkadesse. Minivanne tehakse 3 eri tüüpi: LA, LA+BASE, LA+BASE+SET.

Deep seating shower trays (mini-bathtubs)