Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Väike valamu Chrome 400

Minivalamu Chrome 400

Minivalamu, mis kuulub kõige laiema tootevalikuga vannitoasarja Chrome, sobitub ka kõige ahtamasse ruumi. Selle saab paigaldada seinale eraldi või kombineerida valamukapi ja käterätikuhoidjaga.

Sari Chrome

Harmooniliseks loodud

Chrome valamu ei tüüta Teid kunagi ära, sest konkreetsed sirged välisservad ja pehme voolujooneline sisemus moodustavad ideaalse harmoonia. Chrome sarja kümned omavahel kooskõlas olevad elemendid lisavad uusi varjundeid Teie vannitoa ilu sümfooniasse.

Valamud Chrome

Materjal Teie valikul

Chrome valamud on saadaval valmistatuna kahest erinevast materjalist ja nendega kooskõlas oleva disainiga. Klassikalise ilu hindajatele pakume esmaklassilist keraamikat, mis on väga tugev ja vastupidav – kaarjas ja voolujooneline – kuju, mida järgib efektsete ümarate servadega mööbel. Tänapäevaste materjalide pooldajatele pakume valatud marmorit – futuristlikku materjali, mis rõhutab ideaalselt sirgeid servi ja siledaid pindu. Nii puhas ja vahetu!


Valamud Chrome

Rikkalik sari

Valamud kuuluvad kõige rikkalikumasse sarja Chrome, milles on üle viiekümne omavahel sobiva toote vannitubade ja WC jaoks.


Valamud Chrome

Variantide rohkus

Valamud Chrome sobivad igasse vannituppa. Nende sortimendis on esindatud suured topeltvalamud, kahes suuruses klassikalised valamud ja elegantsed minivalamud, mida kõige enam kasutatakse tualettruumides.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 40 x 22 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • ülevool: ei
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: fikseeritud valamu äravool, sifoonid, segistid, valamukapp, käterätikuhoidja Chrome
  • garantii: 5 aastat

Minivalamu Chrome on turul saadaolevatest kõige laiema tootevalikuga vannitoasarja koostisosa. Ilma ülevooluta, tuleb kasutada liikumatut segistitoru. Minivalamut Chrome on võimalik täiendada valamukapiga minivalamule Chrome või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Väike valamu Chrome 400

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJGL1100000 400 x 220 Väike valamu CHROME 400 L valge segistiauguga 119,00
XJGP1100000 Väike valamu CHROME 400 R valge segistiauguga 119,00