Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Keraamiline valamud Yard

Käepesu nagu galeriikülastus

Yard, inglise keelest tõlgituna, väljendab piiratud kohta, mis on minu oma, kus ma tahan, et oleks kord ja kus on veel palju mänguruumi.

Umyvadla Yard

 

RAVAK Yard kollektsioon, mis koosneb viiest keraamilisest kraanikaussist, millest igaühel on oma - panipaik. Tänu sellele pakuvad need seinale kinnitatavad kraanikausid sama mugavust kui tööpinnale kinnitatavad kraanikausid – neil on ka palju hoiuruumi. Lisaks paistavad need loomulikult vannitoa ruumis eraldiseisva üksusena silma.

Umyvadla Yard

Leviteeriv disain

Disainerid Vrtiška ja Žák on loonud täiusliku minimalistliku kraanikausi. Originaalse disainiga kinnitusdetailide ja panipaigaga.
Valamu ei vaja mööblit, see on kinnitatud tänu mainitud konsoolile, mis annab visuaalselt edasi kogu seadme kergust.

Umyvadla Yard

Kõik käepärast, aga mitte silme ees

Elegantses valamu korpuses on piisavalt ruumi igapäevaste esemete hoiustamiseks.
Pintslid, seebi dosaatorid ja muud hügieenitarbed kergesti "peidavad" ega hävita vannitoa esteetilist välimust. Tänu kõrgendatud servale ei kuku asjad kunagi kraanikaussi.


Umyvadla Yard

Harmooniline disain

Kollektsioon Yard ühendab harmooniliselt ümaraid ja sirgeid vorme. Seetõttu saab valamu hõlpsasti paigutada igas stiilis interjööri, teades, et Yard sobib hästi kokku muu vannitoatehnikaga.


Umyvadla Yard

Valige kuju, suurus ja värv

Kas vajate seina- või nurgakraanikaussi? Valige erinevate kujude ja suuruste hulgast.
Neid saab kombineerida valge, musta või roostevabast terasest segistitega. Elegantsi võlu ühendab konsooli, segisti, sifooni ja põhjaklapi üheks kombinatsiooniks.