Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Must loputuskasti nupp Uni Slim

Juhtpaneelid Uni Slim must

Kaheosaline loputuskasti nupp Uni Slim on mõeldud seinapealsete paigaldussüsteemide jaoks. Eriti õhuke nupp paksusega vaid 5 mm ulatub plaatidest vaid pisut kõrgemale. Musta mati tooniga pinnatöötlus on kriimustuskindel ja muudab teie WC elegantsemaks.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 24,7 x 16,5 сm
  • materjal: tugev plastik
  • värvilahendus: must
  • garantii: 3 aastat

Loputuskasti nupp Uni Slim on mõeldud seinapealse paigaldusmooduliga riputatavate WC-pottide jaoks. Kriimustuskindla pinnatöötlusega plastmassist nuppu pakume matis mustas värvitoonis. Mehhanism integreeritakse seina sisse ja nii on nupp plaatidest vaid 5 mm kõrgemal. Komplektis on tarvikud varjatud montaaži jaoks.

3-aastane garantii
Must loputuskasti nupp Uni Slim

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01744 247 x 165 WC loputusnupud Uni Slim must 99,00

ALLALAADIMISED