Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC-pott Uni Chrome RimOff

WC Uni Chrome RimOff

Tehnoloogia, mis hoiab WC tõeliselt puhtana

WC-pottidel Uni Chrome RimOff puudub täielikult loputusserv, kuhu võib koguneda mustus. Kuna WC-potil pole sees loputusserva, ei ole sellel mingeid juurdepääsmatuid kohti, see on täiesti sile ja ülevaatlik ning mustus ei saa kuhugi kinni jääda. WC-poti spetsiaalne konstruktsioon võimaldab selle täpset loputamist veejoaga, ilma et seda oleks vaja täiendavalt puhastada. Ideaalne lahendus neile, kelle jaoks on oluline veatu puhtus ja hügieen ning lihtne hooldamine. Nende WC-pottide esteetika on niimoodi läbi mõeldud, et see sobiks ulatusliku vannitoasarjaga Chrome, mis sisaldab vannitoa jaoks kogu sisseseadet. Kuna WC-pott Uni Chrome RimOff riputatakse seinale, lihtsustab see vannitoa või WC põranda koristamist. Poti kinnituskohad on niimoodi varjatud, et need ei rikuks selle puhast ja terviklikku disaini. Ilma servade ja äärteta, kuhu võiks koguneda mustus.

Sari

WC Chrome puhas lahendus peitub lihtsas stiilis, milles puuduvad ülearused detailid, ja järeleproovitud efektiivses loputuskasti süsteemis. Tänu rippmehhanismile on WC Chrome puhul hügieenilise puhtuse eest väga lihtne hoolt kanda. WC varjatud paigalduslahendus ei riku puhast ja terviklikku kujundust. Seinale riputatav WC Chrome on varustatud mugava istme ja praktilise vaikselt sulguva prill-lauaga, nn Soft Close.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
WC Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. WC-poti disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Ei mingeid nähtavaid kinnitusi ega raskesti ligipääsetavaid kohti
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Kõik lihtsa koristamise jaoks
Seinale riputatav WC-pott lihtsustab vannitoa või WC põranda koristamist, praktikas kontrollitud ringleva veega loputussüsteem jaotab vett nõnda, et see puhastab kõik WC poti sisepinnad.

Tehnilised andmed

 • mõõtmetega 360 x 510 x 350 mm (l/s/k)
 • klambersüsteem – prill-laua eemaldamise võimalus
 • Soft Close – prill-laua aeglase langetamise süsteem
 • valmistamistäpsus – glasuur ilma vajaduseta pinda täiendavalt töödelda
 • materjali terviklikkus – ühes tükis, kergesti hooldatav ja hügieeniline materjal
 • kompaktne välimus – ilma servade ja äärteta, kuhu võiks koguneda mustus
 • WC-poti komplekti ei kuulu prill-laud, mis tuleb osta eraldi
 • garantii: 10 aastat

Kvaliteetne keraamiline materjal värske ja läbimõeldud disainiga igaks päevaks.
Soovitame osta WC-poti juurde prill-laua Uni Chrome või Uni Chrome Slim, mis on varustatud aeglase langetamise süsteemiga Soft close.
Tualettruumi terviklikuks lahendamiseks saab juurde osta sarja Chrome tarvikuid.

RAVAK soovitab:

 • Paigaldamisel tuleb reguleerida loputuskastist WC-potti juhitava vee maht ja kiirus montaažimooduli WC RinOFF abil.
 • Reguleerimata jätmine võib mõjutada vee äravoolu dünaamikat loputuskastist, mille tulemusena võib vesi loksuda üle WC-poti ääre.
 • RimOff tehnoloogiaga WC-potte soovitatakse kasutada koos RAVAK või teiste moodulitega, mille WC-potti juhitava vee mahtu on võimalik reguleerida kuni 4,5 liitrini.
10-aastane garantiiKontseptsioon
WC-pott Uni Chrome RimOff

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01535 360 x 510 x 350 mm Pott Uni Chrome RimOff 269,00
X01549 360 x 445 x 40 WC-poti prill-laud Uni Chrome 02A valge 50,00
X01550 358 x 453 x 51 WC-poti prill-laud Uni Chrome Slim valge 65,00