Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Nurgakraanikauss BeHappy II

Nurgakraanikauss BeHappy II

Disaini poolest värskendatud nurgakraanikauss BeHappy II on kooskõlas samanimelise vanni moodsamate joontega. Mõeldud paigaldamiseks vanni BeHappy II kohale või eraldi vannitoa nurka. Vanni kohale jalgade piirkonda paigaldamisel ei võta see vannitoas ruumi ära ning täidab ideaalselt nii praktilist kui ka esteetilist funktsiooni. Tehnoloogiliselt nüüdisaegsel tasemel valatud marmor annab sellele täiesti tasased ja täpselt määratletud hoiupinnad.

Sari BeHappy

Osavalt disainitud

Ka väiksem vannituba võib tagada piisava ruumi. Seda ideed kannab ka valamu BeHappy, mille saab paigaldada nii vannitoa nurka kui ka samanimelise vanni jalaosa kohale.

Valamud BeHappy

Sarja (kontseptsiooni) element

Soovitava sünergia saavutate kombineerides omavahel valamu ja vanni BeHappy. Sari BeHappy on üles ehitatud kihilisuse ideele, see tähendab, et valamu on võimalik paigaldada vanni kohale, piiramata sellele juurdepääsu mingilgi viisil.


Valamud BeHappy

Autoridisain

Valamu ja vanni disain on loodud stuudios NosalDesign, mis on tuntud oma praktiliste ja innovaatiliste lahenduste poolest. Valamu BeHappy on selle parimaks kinnituseks.


Valamud BeHappy

Kasutusmugavus

Disainer on väikestesse ruumidesse mõeldud valamu kuju välja töötanud nii, et oma suuruse juures jätaks see piisavalt ruumi pesemiseks.

Tehnilised andmed

  • suurus: 50 x 66,5 cm
  • materjal: komposiit – valatud dolomiidi ja vaigu segu
  • tüüp: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • ülevool: JAH
  • ava püstsegisti jaoks: 35 mm
  • kraanikausikapp: EI
  • lisatarvikud: madal kraanikausi kork ja torusifoon
  • garantii: 5 aastat

Rohové umyvadlo BeHappy II je dodáváno s přepadem. Instaluje se na zeď do rohu nebo nad vanu BeHappy II, kde představuje unikátní řešení úspory místa při zachování veškerého pohodlí při jeho používání. Pravá nebo levá varianta umyvadla je dána delší stranou, resp. rohem, do kterého umyvadlo umístíte. Baterie musí být vždy proti vám. Umyvadlo je dodáváno jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Rohové umyvadlo BeHappy II doporučujeme doplnit umyvadlovou piletou nízkou a sifonem trubkovým. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy II (zrcadlem BeHappy II, vanou BeHappy II), stojánkovou baterií RAVAK a dalšími výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Nurgakraanikauss BeHappy II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJAL1100001 500 x 665 Valamu BE HAPPY II L valge 245,00
XJAP1100001 Valamu BE HAPPY II R valge 245,00
X01437 Madal kraanikausisifooni kork ClickClack mehhanismiga, kroom 25,00
X01436 Kraanikausisifoon U, kroom 25,00