Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Dušialuse äravoolutrapp RAVAK Basic 90

Sifoon dušialusele Basic

Ülipopulaarne ja kvaliteetne. Poleeritud roostevaba kaanega sifoonil on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Sari

Ilma sifoonita ei saaks ükski dušialus täita oma eesmärki – juhtida vett dušivõtmise ajal ära. Kuna dušialus on vannituppa sisse ehitatud, valige vaid kõige kvaliteetsematest materjalidest äravoole, mis peavad tõepoolest vastu.

Dušialuste sifoonide RAVAK Basic, Standard ja Professional läbimõõt on 90 mm ning need tagavad äravoolu 30 liitrit minutis. See võimaldab nende kasutamist ka vesimassaažipaneeliga dušikabiinis. Kõik firma RAVAK dušialuste sifoonid on väljastpoolt puhastatavad, mis on vältimatu eeldus nende kasutamisel kohtkindlalt paigaldatud dušialuste puhul. Sifoonid Standard ja Professional erinevad sifooni katte materjali poolest. Sifoon Professional on varustatud metallkattega, sifoonil Standard on kate aga metalliga kaetud plastmassist. Soovitame neid sifoone kasutada dušialuse Galaxy Pro puhul. Sügavate istmega dušialuste Sabina jaoks pakume sifooni Sabina, millel on ka ülevool läbimõõduga 52 mm. Dušialuse äravoolu juhitakse süsteemiga ClickClack (sifooni vajutamisel äravool suletakse, veelkordsel vajutamisel avatakse).

Piisav äravool
Firma RAVAK sifoonid suudavad ära juhtida vähemalt 30 liitrit vett minutis. See tähendab, et need tulevad toime ka dušikabiinis, mis on varustatud näiteks vesimassaažipaneeliga.

Kergesti puhastatavad
Sifooni hea juurdepääsetavus ja puhastatavus on teie meelerahu ja pikaajalise kindlustunde seisukohast väga olulised. Nii ei pea te elama hirmuga, et sifoon ummistub ning tuleb hakata suure vaevaga torumeest otsima.

Kõigile firma RAVAK dušialuste mudelitele
Firma RAVAK sifoone on saadaval kolme liiki. Nii tagavad need, et te leiate iga dušialuse mudeli jaoks sellise äravoolu, mis sobib teile kõige paremini.

Tehnilised andmed

  • diameeter: 9 сm
  • kõrgus: 8,4 сm
  • vee äravool minutis: 31 l
  • kaas: poleeritud roostevaba kate
  • garantii: 3 aastat

Dušialuste Basic 90 sifoon sobib kõikide dušialuste tüüpidega (Ø 90 mm) välja arvatud sügav dušialus Sabina. Sifoonile on võimalik juurde osta reduktor, mis täidab ülemineku funktsiooni ühelt diameetrilt (RAVAK sifoon diameetriga 40 mm) teisele (kanalisatsioonitoru diameetriga 50 mm).

3-aastane garantii
Dušialuse äravoolutrapp RAVAK Basic 90

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01308 Sifoon RAVAK BASIC 90 kroom 13,90
X01304 Sifooni reduktsioon 40/50 mm 3,49