Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Sirge kraanikauss BeHappy II

Sirge kraanikauss BeHappy II

Sobib vannitoas suurepäraselt igale poole. Kraanikausi jaoks on olemas ka kompaktne ja lihtne kapp, kuhu saate kergesti kõik vajaliku ära panna.

Sari BeHappy

Osavalt disainitud

Ka väiksem vannituba võib tagada piisava ruumi. Seda ideed kannab ka valamu BeHappy, mille saab paigaldada nii vannitoa nurka kui ka samanimelise vanni jalaosa kohale.

Valamud BeHappy

Sarja (kontseptsiooni) element

Soovitava sünergia saavutate kombineerides omavahel valamu ja vanni BeHappy. Sari BeHappy on üles ehitatud kihilisuse ideele, see tähendab, et valamu on võimalik paigaldada vanni kohale, piiramata sellele juurdepääsu mingilgi viisil.


Valamud BeHappy

Autoridisain

Valamu ja vanni disain on loodud stuudios NosalDesign, mis on tuntud oma praktiliste ja innovaatiliste lahenduste poolest. Valamu BeHappy on selle parimaks kinnituseks.


Valamud BeHappy

Kasutusmugavus

Disainer on väikestesse ruumidesse mõeldud valamu kuju välja töötanud nii, et oma suuruse juures jätaks see piisavalt ruumi pesemiseks.

Tehnilised andmed

  • suurus: 55 x 40 cm
  • materjal: komposiit – valatud dolomiidi ja vaigu segu
  • ülevool: JAH
  • ava püstsegisti jaoks: 35 mm
  • kraanikausikapp: SD BeHappy II
  • lisatarvikud: madal kraanikausi kork ja toru- või mööblisifoon
  • garantii: 5 aastat

Rovné umyvadlo BeHappy II je dodáváno s přepadem. Instaluje se na zeď nebo na skříňku pod umyvadlo SD BeHappy II. Umyvadlo je dodáváno s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Umyvadlo BeHappy II doporučujeme doplnit umyvadlovou piletou nízkou a sifonem trubkovým nebo při doplnění skříňky pod umyvadlo sifonem nábytkovým. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo BeHappy II kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy II (zrcadlem BeHappy II, skříňkou pod umyvadlo SD BeHappy II, vanou BeHappy II), stojánkovou baterií RAVAK a dalšími výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Sirge kraanikauss BeHappy II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJA01155000 550 x 400 Valamu BE HAPPY II 550 valge 229,00
X01437 Madal kraanikausisifooni kork ClickClack mehhanismiga, kroom 25,00
X01436 Kraanikausisifoon U, kroom 25,00
X01612 Kraanikausisifoon 17,90