Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamud Moon

See on plaadile kinnitatav valatud marmorist valamute kollektsioon. Nende valamute peamine geomeetriline kuju on lihtne ring ja selle modifikatsioonid. Tänu oma lihtsale väljendusviisile ja visuaalsele graatsilisusele, kõik nad sobivad kaasaegsetes interjöörides.

Valamud Moon

Ring

Valamud Moon vannitoas ideaalselt kompenseerivad teisi ristkülikukujulisi vannitoa elemente, nagu viimistlusplaate, dušikabiini või mööbli rangeid joone. Ring interjööris toimib elemendina, mis rahustab ja loob head meeleolu. Kerge Moon valamu kuju vastab praegu valitsevate peente vormide suundumustele.


Valamud Moon

Erinevatele maitsetele sobivad variandid

Valamute Moon autor lõi viit tootesarja. Igaüks neist täidab erinevat ülesannet. Valamu ümar põhikuju on tõhus oma lihtsuse poolest ja praktiline igapäevases kasutamises. Ovaalse kujuga mudelil on veelgi laiem pesemisala, samuti rohkem ruumi asjade paigutamiseks. Lamedapõhjalist ümarat valamut saab kinnitada ka seinale. Ebaregulaarne sõõrikujuline valamu on muljetavaldav, kuid samal ajal täiesti funktsionaalne artefakt.


Valamud Moon

Kõrgtehnoloogilised materjalid

Valamud Moon on valmistatud valatud marmorist. Selles materjalis on säilitatud loodusliku marmori eeliseid, kuid puudused kõrvaldatud. Valumarmor võimaldab sujuvalt taaselustada soovitud toote disaini. Valamu servad on ideaalselt täpsed, tasased ja siledad, pind on hästi määratletud, täiesti tasased ja sirged servad on tugevdatult lihvitud ja meeldivad puudutamisel, pind läikiv ja meeldiv puudutamisel, ei ole poorne, see on vastupidav, tugev ja lihtsalt puhastatav.