Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Valamud Natural 800

Valamu NATURAL 800

Praktilist valamut saab kasutada seal, kus on vähe ruumi. Vannituba muutub avaramaks. Horisontaalne disain vannitoa seinal säästab ruumi ja pakub kasutajasõbralikku riiuli.

Sari Natural

Valamud Natural on mõeldud otse seinale. Nad on sobilikud vannituppa, kus olemasolevad asjad moodustavad ühtset ja praktilist kogumit, mitte ei eksponeerita neid eraldi. Natural Duo tüüp annab ühiskasutatavale vannitoale uut dimensiooni.

Valamud Natural

Mõõdud, mis sobivad igasse vannituppa

Valamu laius on alates 50 cm kuni 80 cm, kuid topeltvalamu laius on isegi 120 cm. Selliselt valamu Natural vastab suuremale osale vannitubade suurustele. Lisaks, valamute pikisuunaline kuju on mugav, võttes arvesse käte loomulikke käeliigutuste amplituudi ja vannitoa ruumi.


Valamud Natural

Unikaalne lahendus - topeltvalamu

Mudel Natural Duo on rohkem kui lihtsalt kaks pesuala. Keskruum ja koht asjade paigutamiseks - suuremad kui tavaliselt. Ühendatud pesuala on lihtsalt hooldatav ja puhastatav, kuid vee äravooluks piisab ühest avast. Mudel Natural Duo on ilma sifoonita, seega tuleb kasutada aluse klapp.


Valamud Natural

Kõrgtehnoloogilised materjalid

Valamud Natural on valmistatud valatud marmorist. Selles materjalis on säilitatud loodusliku marmori eeliseid, kuid puudused kõrvaldatud. Valumarmor võimaldab sujuvalt taaselustada soovitud toote disaini. Valamu servad on ideaalselt täpsed, tasased ja siledad, pind on hästi määratletud, täiesti tasased ja sirged servad on tugevdatult lihvitud ja meeldivad puudutamisel, pind läikiv ja meeldiv puudutamisel, ei ole poorne, see on vastupidav, tugev ja lihtsalt puhastatav.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (p x a): 80 x 45 cm
  • materjal: komposiit-dolomiit ja vaigu segu
  • painutatud toru: ei
  • segisti ava: jah
  • Valamukapp: ei
  • Tarvikud: Valamu äravoolu lehtrid, sifoonid, segistid
  • garantii: 5 aastat

Valamu on kinnitatav seinale. Ilma painutatud toruta – tuleb kasutada äravoolu lehter.

5-aastane garantii
Valamud Natural 800

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJO01280000 Valamu varjatud ülevoolukaitsega NATURAL 800 valge 289,00