Instagram Pinterest Youtube

Vann 10° Slim ristkülikukujuline

Vann 10° Slim

Lihtsalt täiuslik

Suur ja mugav vann tekitab peent hõngu. Seda seetõttu, et disainer on vanni siseruumi selle vastupidavuse arvelt maksimaalselt ära kasutanud. Külgmised servad on õhukesed ja seljaosa õrna kaldega. Vannil on tasane põhi ja sirged vertikaalsed külgseinad. See on ideaalne kombinatsioon turvaliseks duši all käimiseks. Lisage lihtsalt üks meie vanniseintest, et vesi välja ei pritsiks.
Õhukese ülemise veljega Slim versioon on mõeldud ruumiliseks. Kombineerige seda teiste 10° kontseptsiooni toodetega, et ühtlustada interjöör ühtseks stiiliks.


Sari

Õhukese servaga vannid

Me pakume oma ristkülikukujuliste akrüülvannide populaarsemaid mudeleid ka õhukese servaga. Vaid 18 mm kõrguse slim-serva potentsiaal tuleb kõige paremini välja vanni sissemüürimisel.
Kui te ei soovi plaaditud vanni, võite 180 x 80 cm City Slim vanni jaoks kasutada tamme-, pähkli-, satiin- või valget esi- ja küljepaneeli (MDF puitkiudplaat). Formy 01 Slim / Formy 02 Slim 180 x 80 cm vanni saab varustada veekindla valge esi- ja küljepaneeliga, mis paigaldatakse mõne minutiga.

Slim vany RAVAK

Terviklik mulje

Õhukese servaga vann sulab seda ümbritseva müüritisega täiuslikult kokku ja loob ilma häirivate üleminekuteta ühtse terviku. Tänu vanni sisseehitamisele tõuseb esile selle sisemine vorm.


Slim vany RAVAK

Kasulikud eelised

Vanni sissemüürimisel võivad servade ümber tekkida lisahoiupinnad, mis kuluvad alati ära.


Slim vany RAVAK

Valikuvabadus

Vanni ümbritsevat müüritist võib kasutada ära vannitoale stiili andva elemendina. Samasuguste plaatidega katmisel sulab see ülejäänud ruumiga tagasihoidlikult kokku, kontrastse materjali korral tõmbab sissemüüritud vann aga endale tähelepanu ja määrab ruumi iseloomu.

Tehnilised andmed

  • suurus: 170 x 75 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • tüüp: õhuke ülemine serv kõrgusega 18 mm
  • tugevduse variant: LA – fiiberklaas
  • maht: 208 l
  • vannisein: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, CVS2, BVS1, BVS2
  • lisatarvikud: tugi, paneel (otsa-, külje-), paneelikomplekt, vanni äravool
  • garantii: 30 aastat - garantii tingimus on seda tüüpi vannile mõeldud firma RAVAK originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile

Vannile on võimalik juurde osta vannisein VS2, VS3, VS5, CVS2, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. Lisaks on võimalik osta: esi- ja külgpaneel, vanni äravoolukomplekt ja universaalne roostevaba käepide. Võimalikud vanni tugevdamise variandid: klaaskiud (LA).

30-aastane garantiiKontseptsioonMaht 208 lKaal 27 kg
Vann 10° Slim ristkülikukujuline

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
CA71300000 1700 x 750 Vann 10° Slim 170 x 75 lumivalge 479,00
CY00030000 Tugi 75 universaalne 49,00