Instagram Pinterest Youtube

RAVAK akrüülvannide eelised

Soovime teile meelde tuletada akrüülvannide omadusi ja eeliseid, sest vanni valikul tuleb pöörata tähelepanu sellele, millistest materjalidest vann on valmistatud ja milliseid tootmistehnoloogiaid kasutatakse.

Valuakrüülivannitoad

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne. Sellistel vannidel on pressitud akrüülist valmistatud vannide ees palju eeliseid. RAVAK vannide tootmisel kasutatav tehnoloogia võimaldab eraldada ühe akrüülkihi, mis mõjutab akrüülvanni kvaliteeti kõige rohkem.

Valuakrüüli tootmine on protsess, kus vedel akrüül lihtsalt valatakse lehtvormi. Lahus kõveneb jahtudes, omandades akrüülile tüüpilise struktuuri ja välimuse. Erinevalt pressitud akrüülist, valutootmismeetodit kasutades, ei allu valatud akrüültootele täiendavaid mehaanilisi mõjusid. Seetõttu on valatud akrüültoorikutel väiksemad sisepinged, mis välistab pragunemise või lihtsalt deformeerumise võimaluse.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiValuakrüülvann on kaetud klaaskiu ja vaigu seguga

Väikeste kriimustuste ilmnemisel saab valatud akrüülvanni pinda poleerida; Nii särab teie vann ka 10 aasta pärast taas nagu uus.

RAVAK valatud akrüülvannidele kehtib 10-aastane garantii.

Valuakrüülvannid on kerged, kuid väga tugevad

Kõige tähtsam on see, et need vannid kaaluvad 25-30 kg, nii väldid transpordi ajal vanni kaaluga seotud probleeme.

Valakrüülist Ravak vannid on tugevdatud klaaskiud- ja polüestervaikudega ning põhi on tugevdatud spetsiaalse puitlaastplaadiga. See paneel on igast küljest kaetud klaaskiu ja vaigu seguga. Tooted paigaldatakse korrosioonivastase kattega metalltugedele. Valakrüülvannid on kauakestvad ega muutu kollaseks.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiSee Ravak vann peab vastu 26 inimese raskusele

Valik RAVAK vann mudeleid