Youtube Instagram

Vann Formy 02 Slim

Ristkülikukujuline akrüülvann Formy 02 Slim

Kerge ümarus uue dünaamika jaoks. Ristkülikukujulise vanni tuntud kuju on saanud uue energia tänu ühe serva sisemise joone kergele painutamisele. Vann toob tänu sellele vannituppa meeldiva atmosfääri ja suurema mõnu vanniskäigust. 18 mm kõrguse ülemise servaga vann Formy 02 Slim on mõeldud individuaalseks kujundamiseks kunstkivist või puidust korpusega või keraamiliste plaatidega katmiseks. Vann Formy 02 Slim on osa sarjast Formy 02, mis sisaldab kooskõlalise disainiga tööpinnale paigaldatavaid kraanikausse ja mööblit.

Záruka

Sari

Õhukese servaga vannid

Me pakume oma ristkülikukujuliste akrüülvannide populaarsemaid mudeleid ka õhukese servaga. Vaid 18 mm kõrguse slim-serva potentsiaal tuleb kõige paremini välja vanni sissemüürimisel.
Kui te ei soovi vanni plaatidega katta, võite kasutada 180 x 80 cm suuruse vanni Slim jaoks tamme, pähklipuu või satiinpuidu mustriga või valget värvi otsa- ja küljepaneeli (puitkiudplaat MDF). Slim-vannidel ei saa kasutada klassikalisi akrüülist otsa- ja küljepaneele.

Slim vany RAVAK

Terviklik mulje

Õhukese servaga vann sulab seda ümbritseva müüritisega täiuslikult kokku ja loob ilma häirivate üleminekuteta ühtse terviku. Tänu vanni sisseehitamisele tõuseb esile selle sisemine vorm.


Slim vany RAVAK

Kasulikud eelised

Vanni sissemüürimisel võivad servade ümber tekkida lisahoiupinnad, mis kuluvad alati ära.


Slim vany RAVAK

Valikuvabadus

Vanni ümbritsevat müüritist võib kasutada ära vannitoale stiili andva elemendina. Samasuguste plaatidega katmisel sulab see ülejäänud ruumiga tagasihoidlikult kokku, kontrastse materjali korral tõmbab sissemüüritud vann aga endale tähelepanu ja määrab ruumi iseloomu.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed: 180 x 80 cm
  • tüüp: õhuke ülemine serv kõrgusega 18 mm
  • materjal: valatud akrüül
  • kinnitamine: LA – klaaskiud
  • maht: 240 l
  • vannipaneel: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
  • garantii: 10 aastat - Garantii tingimus on seda tüüpi vannile mõeldud firma RAVAK originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile.
  • lisad: jalad, vanni äravoolukomplekt

Vanni saab täiendada vannipaneeliga CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, või vanniuksega. AVDP3. Vann Formy 02 Slim on mõeldud sissemüürimiseks. Vann vajab samuti 800 mm pikkust vannisifooni komplekti. Vann Formy 02 Slim on osa vannitoasarjast Formy 02, mis sisaldab sisseseadet kogu vannitoa jaoks.

10-aastane garantiiKontseptsioonMaht 240 lKaal 28 kg
Vann Formy 02 Slim

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
C891300000 1800 x 800 Vann FORMY 02 SLIM 180 x 80 lumivalge 439,00
CY00040000 Tugi 80 universaalne 39,00

ALLALAADIMISED