Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vann Freedom Corner

Eraldiseisev akrüülvann Freedom Corner 

Elegantne nurgalahendus

See ühendab endas eraldiseisvate ja asümmeetriliste vannide eelised. See on mõeldud paigaldamiseks nurka, muutes selle huvitavaks eraldiseisvaks nurgavariandiks. See muudab selle sobivaks ka väiksematesse vannitubadesse. Serv on viimistletud elegantse kaarega, et pakkuda vanni ümber suuremat ja turvalisemat ruumi. Kasutage laiendatud äärist riiulina kõigi oma vajaduste jaoks. Selg võib olla ka nähtav, nii et see näeb vabalt seisvas asendis elegantne välja. Vann haarab sind oma pehmete joontega. Ümardatud servad laienevad veidi, nii et saate loomulikult ovaalsesse vormi toetuda ja õlgu lõdvestada.
Ristkülikukujulise pilu kujuline äravoolu- ja ülevoolukate on saadaval roostevabast terasest või mustana. Vann on saadaval kroom, musta või valge ülevoolu ja sifoonikorkidega, mis sobivad kokku valitud segistiga.


Sari

Vabadus on hingeseisund

Astuge uude dimensiooni, kus mängureeglid seate paika teie ise. Eraldiseisev vann on vannitoa dominant ning sellest saab armastatuim koht vaba aja veetmiseks. Kui paigutate vanni ruumi vabalt, võite valida kümblemiseks selle poole, kust teil on parem väljavaade. Ärge seadke endale piire. Lõdvestuge RAVAKi eraldiseisvates vannides ja nautige vabadust.
Eraldiseisev vann teenib teid kümneid aastaid – valige endale selline, mis tundub teile kõige sümpaatsem. Romantilise hõngu ning erakordse mugavusega rinnakorvi, kätte, kaela ja pea jaoks vaimustab teid vann Ypsilon. Vann Solo kombineerib ristkülikukujulise põhja ja ovaalse ülemise osa põhilisi jooni nii, et see meeldib kõigile minimalismisõpradele. Vanni Freedom O lauged ümarad jooned tekitavad vannitoas rahustava atmosfääri ja ümbritsevad meeldivalt keha. Teie vannitoas ei ole võimalik paigutada vanni keset ruumi? Sellest pole midagi, te ei jää luksusest ilma. Meil on teie jaoks vann Ypsilon Wall, mille eelised tulevad kõige paremini esile siis, kui te paigutate selle seina äärde.
Samuti pakume seinaäärset Freedom Wall vanni mustas korpuses.

Eraldiseisvad vannid RAVAK

Lõõgastuse uus dimensioon

Tunnetage kümblust avatud ruumis ja nautige uusi elamusi. Te ei soovi mingi hinna eest vannist lahkuda.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ühiste elamuste jaoks

Ükski teine vann ei sobi nii hästi kahekesi kümblemiseks, kui eraldiseisev. Mõlema poole seljaosa ühesugune kalle, keskel asuv äravool ei ahista kellegi liikumisvabadust, võimalus paigutada vann vabalt valitud kohta tagavad Teile ja Teie partnerile unustamatud elamused. Ülevoolu ja sifooni klapp on kroomitud või must.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ja väiksemate vannitubade jaoks

Freedom Wall ja Ypsilon Wall vannid on seinale kinnitatavad vannivariandid, mistõttu sobivad need ka väiksematesse vannitubadesse. Vanni laiem serv võimaldab mahutada kõik, mida vannis lõõgastumiseks vaja. Tänu mustale kehavärvile on Freedom Wall vann hõlpsasti kombineeritav muu vannitoavarustusega.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 170 x 80 сm
  • materjal: valatud akrüül
  • tugevdamise võimalus: LA - klaaskiud
  • maht: 295 l, brutto kaal: 60 kg
  • teostus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • vannisein: ei
  • garantii: 10 aastat
  • aksessuaarid: vanni äravoolukomplekt
  • Ülevoolu ja sifooni kork: kroom/must/valge

Vannile ei ole võimalik paigaldada vanniseina. Kõik kommunikatsioonid tuleb paigaldada põranda tasapinnast allapoole (äravool, sooja ja külma vee väljund põrandale paigaldatava segisti jaoks). Toote komplekti kuuluvad jalad, äravool ja ülevool. Vanni äravoolukomplekt ostetakse eraldi. 

10-aastane garantiiMaht 295 lKaal 60 kg
Vann Freedom Corner

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XC00100040 1700x800 Vann FREEDOM CORNER R 170x80 lumivalge vaba paigutus (kroom) 2 199,00
XC00100041 Vann FREEDOM CORNER L 170x80 lumivalge vaba paigutus (kroom) 2 199,00
XC00100042 Vann FREEDOM CORNER R 170x80 lumivalge vaba paigutus (must) 2 249,00
XC00100043 Vann FREEDOM CORNER L 170x80 lumivalge vaba paigutus (must) 2 249,00
XC00100048 Vann FREEDOM CORNER R 170x80 lumivalge vaba paigutus (valge) 1 999,00
XC00100049 Vann FREEDOM CORNER L 170x80 lumivalge vaba paigutus (valge) 1 999,00