Youtube Instagram

Vannitamine

Vann Freedom W

Vann Freedom W

Ühendab maksimaalselt vabalt seisvate ja klassikaliste vannide eeliseid. Selle tagasihoidlik ilu ja ümarad vormid kutsuvad teid puhkama. Laiem seinaäärne serv võimaldab panna ära kõik, mida te vajate, et võiksite end vannis mugavalt tunda.

Sari

Vabadus on hingeseisund

Astuge uude dimensiooni, mille reeglid kehtestate ise. Paigutage vann ruumi ja valige kümblemiseks pool, mida just Teie eelistate. Ärge seadke endale piire. Lõõgastuge RAVAKi eraldiseisvates vannides.

Kahtlemata domineerivad eraldiseisvad vannid ruumis ja tekitavad lisaks mugavale kümblusele uusi tundeid ja elamusi. Paigutage vann sinna, kus see pääseb kõige paremini mõjule ja nautige kümblemise uut laengut.

Eraldiseisvad vannid domineerivad vannitoa ruumis loomulikult ning pakuvad lisaks kasutusmugavusele ka uusi vannielamusi. Valige kõige meelepärasem kuju: kas nelinurga ja ovaali eksklusiivne kombinatsioon (Solo) või voolujoonelised vormid (Freedom O). Paigaldage vann sinna, kus see kõige efektsem välja näeb ning nautige uusi vannimõnusid ja võimalusi. Vannitoa planeering ei võimalda eraldiseisvat vanni paigaldada? Pole viga, eksklusiivsest luksusest ei tule siiski loobuda. Pakume Teile vanni Freedom W, mille eelised ilmnevad kõige paremini siis, kui paigaldate selle seina äärde.

Eraldiseisvad vannid RAVAK

Lõõgastuse uus dimensioon

Tunnetage kümblust avatud ruumis ja nautige uusi elamusi. Te ei soovi mingi hinna eest vannist lahkuda.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ühiste elamuste jaoks

Ükski teine vann ei sobi nii hästi kahekesi kümblemiseks, kui eraldiseisev. Mõlema poole seljaosa ühesugune kalle, keskel asuv äravool ei ahista kellegi liikumisvabadust, võimalus paigutada vann vabalt valitud kohta tagavad Teile ja Teie partnerile unustamatud elamused.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Hästi läbi mõeldud efekt

RAVAK pakub tooteid, mis on pisidetailideni läbi mõeldud. Ka see akrüülvann pole erand, sest selle jaoks on ette nähtud põrandasse ehitatav segisti. Koos vanniga moodustab see ühtse disainiga terviku ja teeb vanni sõltumatuks vannitoa veetorustikust.

Tehnilised andmed

  • suurus: 166 x 80 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • tugevduse variant: LA – fiiberklaas
  • maht: 260 l, brutto kaal: 45 kg
  • variant: vabalt seisev (seina äärde)
  • vannisein: EI
  • vanni äravool on vanniga kaasas
  • garantii: 10 aastat

Vanu Freedom W nelze doplnit o vanovou zástěnu. Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení. K vaně doporučujeme zvolit i vanové napouštění vodopádem.

10-aastane garantiiMaht 260 lKaal 45 kg
Vann Freedom W

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XC00100024 1660 x 800 Vana FREEDOM W 1660x800 snowwhite volně stojící 1 749,00