Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vann Ypsilon

Vann Ypsilon – eraldiseisev akrüülvann

Uus mugavuse mõõde eraldiseisvas vannis. Nime Ypsilon on vann saanud selle tähe järgi, mille kuju meenutab kergelt murtud sirget. Disainer muutis vormide range sümmeetria väliste joonte tundliku muutmisega lausa romantilisele meeleolule vastavaks. Oma lihtsa kujuga vastab vann tänapäevasele disainimoele, samas pakub see aga enneolematut mugavust. Vann Ypsilon laieneb õlgade kõrgusel kergelt külgedele ning võimaldab nii mugavalt käsi toetada, rinna ette lükata ning lõõgastada kaela ja pead. Mugavus vannis Ypsilon lesides ja sooja vee mõju annavad kehale ainulaadse vabanemistunde. Vann Ypsilon on saadaval ülevoolu- ja tühjendusventiiliga kroom, musta või valge värviga, et sobituda ideaalselt valitud segistitega.

Auhinnad jaoks vann Ypsilon:
Ocenění pro vanu Solo


Sari

Vabadus on hingeseisund

Astuge uude dimensiooni, kus mängureeglid seate paika teie ise. Eraldiseisev vann on vannitoa dominant ning sellest saab armastatuim koht vaba aja veetmiseks. Kui paigutate vanni ruumi vabalt, võite valida kümblemiseks selle poole, kust teil on parem väljavaade. Ärge seadke endale piire. Lõdvestuge RAVAKi eraldiseisvates vannides ja nautige vabadust.
Eraldiseisev vann teenib teid kümneid aastaid – valige endale selline, mis tundub teile kõige sümpaatsem. Romantilise hõngu ning erakordse mugavusega rinnakorvi, kätte, kaela ja pea jaoks vaimustab teid vann Ypsilon. Vann Solo kombineerib ristkülikukujulise põhja ja ovaalse ülemise osa põhilisi jooni nii, et see meeldib kõigile minimalismisõpradele. Vanni Freedom O lauged ümarad jooned tekitavad vannitoas rahustava atmosfääri ja ümbritsevad meeldivalt keha. Teie vannitoas ei ole võimalik paigutada vanni keset ruumi? Sellest pole midagi, te ei jää luksusest ilma. Meil on teie jaoks vann Ypsilon Wall, mille eelised tulevad kõige paremini esile siis, kui te paigutate selle seina äärde.
Samuti pakume seinaäärset Freedom Wall vanni mustas korpuses.

Eraldiseisvad vannid RAVAK

Lõõgastuse uus dimensioon

Tunnetage kümblust avatud ruumis ja nautige uusi elamusi. Te ei soovi mingi hinna eest vannist lahkuda.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ühiste elamuste jaoks

Ükski teine vann ei sobi nii hästi kahekesi kümblemiseks, kui eraldiseisev. Mõlema poole seljaosa ühesugune kalle, keskel asuv äravool ei ahista kellegi liikumisvabadust, võimalus paigutada vann vabalt valitud kohta tagavad Teile ja Teie partnerile unustamatud elamused. Ülevoolu ja sifooni klapp on kroomitud või must.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ja väiksemate vannitubade jaoks

Freedom Wall ja Ypsilon Wall vannid on seinale kinnitatavad vannivariandid, mistõttu sobivad need ka väiksematesse vannitubadesse. Vanni laiem serv võimaldab mahutada kõik, mida vannis lõõgastumiseks vaja. Tänu mustale kehavärvile on Freedom Wall vann hõlpsasti kombineeritav muu vannitoavarustusega.

Tehnilised andmed

  • suurus: 180 x 80 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • armatuur: LA - klaaskiud
  • maht: 270 l, brutto kaal: 55 kg
  • paigaldamine: eraldiseisev
  • vannisein: puudub
  • garantii: 10 aastat
  • äravoolukomplekt kuulub vanni juurde
  • Ülevoolu ja sifooni kork: kroom/must/valge

Vannile ei saa lisada vanniseina. Kõik torud (nii äravool kui ka põrandale paigutatava segisti veeühendused) peavad olema põranda sees. Vanni äravool (st ülevool, kork, sifoon, haisulukk) ja tugi (jalad) kuuluvad komplekti. Pakume vanni juurde ka põrandale paigaldatavat eraldiseisvat segistit FM 080.00.

Maht 270 lKaal 55 kg
Vann Ypsilon

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XC00100026 1800x800 Vann YPSILON 1800x800 lumivalge vaba paigutus (kroom) 1 999,00
XC00100034 Vann YPSILON 1800x800 lumivalge vaba paigutus (must) 1 999,00
XC00100046 Vann YPSILON 1800x800 lumivalge vaba paigutus (valge) 1 999,00
X070059 FM 080.00 põrandale kinnitatav vannisegisti Freedom 799,00