Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vann Ypsilon Wall

Vann Ypsilon Wall - seina äärde paigaldatav akrüülvann

Mõnus sujuva kujuga akrüülvann Ypsilon Wall pakub täiuslikku lõõgastust. Läbimõeldud välisjooned, mis annavad sellele romantilise välimuse, kulgevad ülaosas kergelt külgedele ning pakuvad teile mugavat toestust kaelale ja peale. Et midagi puudu ei jääks, täiendab vanni pikemat külge loomulikult seinale mõeldud riiul. Mõnus sujuva kujuga akrüülvann Ypsilon Wall pakub täiuslikku lõõgastust. Läbimõeldud välisjooned, mis annavad sellele romantilise välimuse, kulgevad ülaosas kergelt külgedele ning pakuvad teile mugavat toestust kaelale ja peale. Et midagi puudu ei jääks, täiendab vanni pikemat külge loomulikult seinale mõeldud riiul. Ypsilon Wall vann on saadaval kroom, musta või valge ülevoolu ja sifoonikorkidega, mis sobivad kokku valitud segistiga.


Sari

Vabadus on hingeseisund

Astuge uude dimensiooni, kus mängureeglid seate paika teie ise. Eraldiseisev vann on vannitoa dominant ning sellest saab armastatuim koht vaba aja veetmiseks. Kui paigutate vanni ruumi vabalt, võite valida kümblemiseks selle poole, kust teil on parem väljavaade. Ärge seadke endale piire. Lõdvestuge RAVAKi eraldiseisvates vannides ja nautige vabadust.
Eraldiseisev vann teenib teid kümneid aastaid – valige endale selline, mis tundub teile kõige sümpaatsem. Romantilise hõngu ning erakordse mugavusega rinnakorvi, kätte, kaela ja pea jaoks vaimustab teid vann Ypsilon. Vann Solo kombineerib ristkülikukujulise põhja ja ovaalse ülemise osa põhilisi jooni nii, et see meeldib kõigile minimalismisõpradele. Vanni Freedom O lauged ümarad jooned tekitavad vannitoas rahustava atmosfääri ja ümbritsevad meeldivalt keha. Teie vannitoas ei ole võimalik paigutada vanni keset ruumi? Sellest pole midagi, te ei jää luksusest ilma. Meil on teie jaoks vann Ypsilon Wall, mille eelised tulevad kõige paremini esile siis, kui te paigutate selle seina äärde.
Samuti pakume seinaäärset Freedom Wall vanni mustas korpuses.

Eraldiseisvad vannid RAVAK

Lõõgastuse uus dimensioon

Tunnetage kümblust avatud ruumis ja nautige uusi elamusi. Te ei soovi mingi hinna eest vannist lahkuda.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ühiste elamuste jaoks

Ükski teine vann ei sobi nii hästi kahekesi kümblemiseks, kui eraldiseisev. Mõlema poole seljaosa ühesugune kalle, keskel asuv äravool ei ahista kellegi liikumisvabadust, võimalus paigutada vann vabalt valitud kohta tagavad Teile ja Teie partnerile unustamatud elamused. Ülevoolu ja sifooni klapp on kroomitud või must.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ja väiksemate vannitubade jaoks

Freedom Wall ja Ypsilon Wall vannid on seinale kinnitatavad vannivariandid, mistõttu sobivad need ka väiksematesse vannitubadesse. Vanni laiem serv võimaldab mahutada kõik, mida vannis lõõgastumiseks vaja. Tänu mustale kehavärvile on Freedom Wall vann hõlpsasti kombineeritav muu vannitoavarustusega.

Tehnilised andmed

  • suurus: 178 x 86 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • tugevduse variant: LA – fiiberklaas
  • maht: 245 l, brutto kaal: 52 kg
  • variant: vabalt seisev (seina äärde)
  • vannisein: EI
  • vanni äravool on vanniga kaasas
  • garantii: 10 aastat
  • Ülevoolu ja sifooni kork: kroom/must/valge

Samuti soovitame valida vanni juurde kaskaad- või peitsegisti.

10-aastane garantiiMaht 245 lKaal 52 kg
Vann Ypsilon Wall

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XC00100028 1780x860 Vann YPSILON Wall 1780x860 lumivalge vaba paigutus (kroom) 1 999,00
XC00100035 Vann YPSILON Wall 1780x860 lumivalge vaba paigutus (must) 1 999,00
XC00100047 Vann YPSILON Wall 1780x860 lumivalge vaba paigutus (valge) 1 999,00