Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome II - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome II - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

CR II 067.00CR.O3.RB071 / CR II 067.20BL.O3.RB071
Ovaalsete vormide meeldiv dünaamika. Chrome II segisti peegeldab vannitoa disaini praeguseid suundumusi. Peidetud termostaatsegisti suudab kompenseerida rõhukõikumisi torudes ja vee temperatuurikõikumisi, tagades, et vesi voolab alati nii soojalt, kui see on seadistatud.
Segisti on mõeldud varjatud paigaldamiseks R-boksi abil. See võimaldab vee järkjärgulist jaotamist kolme kohta. Seetõttu saate seda kasutada, kui soovite, et dušinurgas oleks pea- ja käsidušš, samuti vannitila või seinadüüsid. Kas valite traditsioonilise kroomitud segisti või eelistate moodsat musta disaini?

Tehnilised andmed

  • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
  • versioon: 3-suunaline, lülitiga, ilma korpuseta - R-boxile Multi RB 071.50
  • värv:
    • CR: kroom – läikiv kroom
    • BL: Black – must
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannidele Chrome, teistele RAVAK vannidele ja dušinurkadele. Vannile on tarvis paigaldada segistitoru või täitmine ülevooluga, kaasa arvatud äravool ja seinapealne duši veeväljund. On võimalus paigaldada vihmadušš. Dušinurk tuleb varustada vihmadušiga, käsidušiga ja käsiduši seinapealse veeväljundiga võimalikud ka vesimassaažidüüsid.

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome II teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Varjatud segistikarp varjatud paigalduslahendusega segisti jaoks R-box Multi RB 071.50 ei kuulu segisti komplekti, see tuleb osta eraldi. R-box Multi sisaldab seina külge paigaldamise materjali, kuid ei sisalda veevärgiga ühendamise jm paigaldusmaterjale. R-box Multi dekoratiivne plastkate, mis paigaldatakse segisti sisekorpusele, tagab veevärgi laitmatu funktsioneerimise isegi segisti pealmise osa demonteerimisel. Selle katte abil on võimalik veevärgist õhk välja lasta vett kinni keeramata. R-boxi Multi on selgelt eristatav ülemine pool segisti õigeks paigaldamiseks.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkus
Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome II - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070457 CR II 067.00CR.O3.RB071 Süvistatav termostaatsegisti kolmesuunaline, kroom 225,00
X070469 CR II 067.20BL.O3.RB071 Süvistatav termostaatsegisti kolmesuunaline, must 255,00
X070074 RB 071.50 Varjatud segistikarp R-box Multi 109,00