Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Valamu Classic 600

Valamu Classic 600

Kaunis ja praktiline. Valamul Classic on klassikalised jooned, mis sobivad igasse moodsasse vannituppa. Laiale tootevalikule on iseloomulik kerge kuju ja asjade paigutamiseks mõeldud pindade ideaalselt sirged servad.

Sari Classic

Lihtne klassika

Classic sarja valamutel on klassikaline kuju, mis sobib igasse tänapäevasesse vannituppa. Laia toodete sortimenti iseloomustavad kerged jooned ja ideaalselt sirgete servadega siledad pinnad asjade hoidmiseks.

Valamud Classic

Suurus iga vannitoa jaoks

Suuruselt sobivad valamud Classic igasse vannituppa – alustades praktilistest minivalamutest WC jaoks, kolmest standardvalamust ja lõpetades topeltvalamutega, mis on eriti mugavad suurtes peredes.


Valamud Classic

Pind asjade hoidmiseks

Kui otsustate tõeliselt suure abipinnaga valamu kasuks, tuleb Teile appi sari Classic. Mudel Classic 80 on mugandatud just selleks otstarbeks, sellel on lisaks suurele pesemissüvisele ka täiesti sile ja avar pind asjade paigutamiseks.


Valamud Classic

Läbimõeldud kuju

Valamute Classic vormid äratavad huvi lihtsate, kuid kaunite lahenduste hindajates. Ilmekas täisnurkne kuju sobib stiililt igasse vannituppa, sisemuse meeldivad pehmed jooned justkui võtaksid Teid oma embusse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 60 x 49 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, valamukapp, peegel
  • garantii: 5 aastat

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida valamut teiste sarja Classic toodetega (valamukapp SD Classic II 600, segisti RAVAK, peegel Classic 600) ning sarja Classic ülejäänud vannitoamööbli ning RAVAK aksessuaaridega. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Valamu Classic 600

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJD01160000 600 x 490 Valamu CLASSIC 600 valge segistiauguga 245,00