Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC Classic RimOff

WC-pott Classic RimOff

Tehnoloogia, mis hoiab WC tõeliselt puhtana ning sobib stiililt ideaalselt kontseptsiooniga Classic. WC-pottidel Classic RimOff puudub täielikult loputusserv, mille alla võib koguneda mustus. Kuna WC-potil pole sees loputusserva, ei ole sellel ka mingeid ligipääsmatuid kohti, see on täiuslikult sile ja nähtaval ning mustusel lihtsalt pole kuhugi koguneda. WC-poti spetsiaalne konstruktsioon võimaldab täpset ja ideaalset loputamist veejoaga, ilma et seda oleks vaja täiendavalt puhastada. Täiuslik lahendus neile, kelle jaoks on oluline veatu puhtus ja hügieen ning lihtne hooldamine.

WC-pott Classic RimOff on hoolikalt kokku sobitatud samanimelise kontseptsiooniga, mis hõlmab ka mitut vanni, kraanikausse, segisteid ja vannitoamööblit. See annab Teile võimaluse WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus säilitada. Tänu kinnitussüsteemile Click on WC-potti Classic ka väga lihtne paigaldada. Tualetipott tuleb lihtsalt seinale kinnitatud hoidikutele tõsta, kuhu see turvaliselt kinnitub. Seejärel jääb üle vaid hoidikud kinni keerata ning enam ei tule rasket massiivset keraamilist potti tasakaalus üleval hoida.

Sari

WC Chrome puhas lahendus peitub lihtsas stiilis, milles puuduvad ülearused detailid, ja järeleproovitud efektiivses loputuskasti süsteemis. Tänu rippmehhanismile on WC Chrome puhul hügieenilise puhtuse eest väga lihtne hoolt kanda. WC varjatud paigalduslahendus ei riku puhast ja terviklikku kujundust. Seinale riputatav WC Chrome on varustatud mugava istme ja praktilise vaikselt sulguva prill-lauaga, nn Soft Close.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
WC Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. WC-poti disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Ei mingeid nähtavaid kinnitusi ega raskesti ligipääsetavaid kohti
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Kõik lihtsa koristamise jaoks
Seinale riputatav WC-pott lihtsustab vannitoa või WC põranda koristamist, praktikas kontrollitud ringleva veega loputussüsteem jaotab vett nõnda, et see puhastab kõik WC poti sisepinnad.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (P x L x K): 370 x 515 x 330 mm
  • materjalid: täiskeraamika, glasuur ilma täiendava pinnaviimistluseta
  • peidetud kinnitussüsteem
  • garantii: 10 aastat
  • lisatarvikud: WC-poti prill-laud Classic või Classic Slim, krohvialused paigaldusmoodulid, juhtnupud

WC-poti juurde soovitame osta krohvialuse paigaldusmooduli, juhtnupu ja prill-laua Classic või Classic Slim, mis on varustatud aeglase langetamise süsteemiga SoftClose. WC-pott Classic RimOff vastab kujunduselt teistele sama kontseptsiooni toodetele, mis hõlmab ka mitut vanni, kraanikausse, segisteid ja vannitoamööblit. See annab Teile võimaluse WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus säilitada.

 

10-aastane garantiiKontseptsioon
WC Classic RimOff

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01671 370 x 515 x 330 Pott Classic RimOff 255,00
X01672 WC-poti prill-laud-iste Classic valge 70,00
X01673 WC-poti prill-laud Classic Slim valge 74,00